.

Jinamart Buzdolabı Organizatör Kutuları [6 Set] Kulplu İstiflenebilir Tepsiler, (2 Geniş, 2 Dar, 1 Büyük Kutu ve 1 Yumurta Tutucu 12eggs) Buzdolabı Mutfak Tezgahı için, BPA İçermeyen Şeffaf Plastik Saklama Rafları

Jinamart Buzdolabı Organizatör Kutuları [6 Set] Kulplu İstiflenebilir Tepsiler, (2 Geniş, 2 Dar, 1 Büyük Kutu ve 1 Yumurta Tutucu 12eggs)

₺ 133.65

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

DESIGN ŞEFFAF tasarım : Çekici şeffaf plastik tasarım, neyin saklandığını görmeyi ve öğelerinizi hızlı bir şekilde bulmayı kolaylaştırır.Bu kaygan olmayan plastik organizatör kutuları, mutfak dolabı üst kapları olarak mükemmel hale getirmek için kolayca görülebilir. ✅PRATİK DEPOLAMA Bu büyük buzdolabı ajanda bin dondurulmuş ve paketlenmiş sebze, dondurma, yumurta, puding atıştırmalıklar, okul yemekleri, pişirme gereçleri, kiler, içecekler, ve meyve suyu kutuları, soğuk veya kuru gıdalar, konserveler, sağlık öğeleri, deposu, vitamin şişeleri, ilaç, aspirin, yara bandı saklamak için idealdir.Buzdolabı için bu organizatör kutusu sadece ev kullanımı ile sınırlı değildir, aynı zamanda ele alınan ürünlerin doğru yönetimi için ofislere, fabrikalara, restoranlara da sığabilir. ✔ TAŞINABİLİR VE İSTİFLENEBİLİR TASARIM : Buzdolabından masaya kolay tutuş sağlayan entegre kulpları sayesinde buzdolabının içecek düzenleyicisinin taşınması kolaydır.Buzdolapları için bu istiflenebilir saklama kutuları, mutfağınızın herhangi bir yerinde yer tasarrufu sağlayan bir kapasite çerçevesi oluşturmak için birbiri üzerine zahmetsizce istiflenebilir. GIFT BÜYÜK HEDİYE FİKRİ : Bu buzdolabı organizatör kutuları 6 set arkadaşlarınız için en iyi hediye olabilir, aile, ofis çalışanı, ve sevdiklerinize vesilesiyle Noel, şükran Günü, iyi Cuma, ve Yeni Yıl. ✔ MÜKEMMEL BOYUT – 6 kutudan oluşan bu buzdolabı organizatör seti, iki geniş, iki standart organizatör ve bir yumurta tutucu içerir-meyveler, sebzeler, 12 yumurta, büyük ve küçük eşyalar için mükemmel bir boyut.Yaklaşık Ölçümler : GENİŞ Hazne 13 "L x 8.2 " W x 3.5" H – DAR Hazne 13" L x 6.3" W x 3.54" H-YUMURTA tutucu 8.25" L x 6.3" W x 3 " H Multiple Birden Fazla Siparişte Daha fazla İndirim.Cildi etkili bir şekilde temizlemek için ılık su ve sabun kullanın. tray.Do Bulaşık makinesinde kullanmayın.Kulplu buzdolabı saklama kutuları, organize mutfaklarda yer açmak için tasarlanmıştır.Ekstra alanı anında boşaltmak için bunları mutfağın etrafına yerleştirin.Buzdolabı organizatör kutuları, yer tasarrufu sağlayan bir kapasite oluşturmak için birbiri üzerine istiflenebilen istiflenebilir bir tasarıma sahiptir. ● Kiler için Mal Organizasyonu : - konserve yiyecekler, atıştırmalıklar, kahve, puding atıştırmalıkları, okul öğle yemekleri. ● Buzdolabı Organizasyon Kutuları : sebze, meyve, dondurma, yumurta, kiler, içecek ve meyve suyu kutuları, bebek mamaları. ● Çocuk odası ve oyun odası depolama (küçük sanat malzemeleri / eğitim öğeleri) ve diğer birçok pratik kullanım. ● Güzellik, makyaj ve saç malzemeleri depolama (saç fırçaları / saç bağları ve daha fazlası). ● Banyo muhtelif depolama (el havluları / kişisel bakım ürünleri). ● Oturma odası rafları, sehpalar ve konsollar (uzaktan kumandalar ve diğer öğeler).Çeşitli setler : 2 adet 4 adet 6 adet 8 adet.

Mülkleri için