.

Bahçe Tırmık Yaprağı, 25 Diş Bahçecilik için Paslanmaz Çelik Kauçuk Kavramalı Ağır Hizmet Tipi Metal Tırmık, Hassas Bitkiler, Çimler ve Bahçeler Arasında Gevşek Döküntüleri Toplar, 72 inç.

Bahçe Tırmık Yaprağı, 25 Diş Bahçecilik için Paslanmaz Çelik Kauçuk Kavramalı Ağır Hizmet Tipi Metal Tırmık, Hassas Bitkiler, Çimler

₺ 71.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【 Ayarlanabilir】 : Bu yaprak tırmığı, 31 inç ila 72 inç arasında değişen tutamaç sayısını ayarlayarak istediğiniz uzunluğa hızlı bir şekilde eklenebilir.Bu tırmığın kafa genişliği 18"dir. 【 Ağır Hizmet Tipi 25 Diş】 : Bu yaprak tırmığı, döküntüleri çıkarmayı kolaylaştıran ağır hizmet tipi 25 keskin diş ile donatılmıştır.Çelik kafa ve dişler dövülür, böylece diş kırılması ve diş bükülmesi yaşamazsınız. 【 Sturdy Henüz Lıghtweıght】 : kolay kavrama paslanmaz çelik kolu yapar ekleme tırmık kaymaz ve rahat use.It bahçedeki ağır işlere dayanabilir ve herhangi bir yer kaplamadan garajın köşesine de yerleştirilebilir. 【 Çok Amaçlı】 : Büyük bir tırmık seçmek, açık alanlardaki bazı yabani otları hızlı ve zahmetsizce temizleyebilirken, daha küçük kafa, pencere kuyularından, ulaşılması zor yerlerde veya yoğun çiçek yataklarının ortasında döküntüleri gidermenizi sağlar. 【 Worry-Free Purchase】 : Tüm Be Become Tırmık iki yıllık kalite güvencesi sağlamak ve %100 % müşteri memnuniyeti peşinde.Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Mülkleri için