.

Çocuklar Yardımcı Profesyonel Ayarlanabilir Bahçe Yaprak Tırmık Çelik Düz Tines Çimler ve Metre Genişletilebilir Fan Tırmık ile Uzatılabilir Kolu için DEĞİL Ağır (Paslanmaz Çelik Kolu)

Çocuklar Yardımcı Profesyonel Ayarlanabilir Bahçe Yaprak Tırmık Çelik Düz Tines Çimler ve Metre Genişletilebilir Fan Tırmık ile Uzatılabilir

₺ 67.17

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

♦ 15 düz diş teleskopik bahçe yaprağı tırmığı, uzun süre çalışırken daha az eğilme ve daha az yorulma için yeterince uzun (en uzun 63") yapılır.Fan kafasını herhangi bir genişlikte (7,5 - 22,5 inç arası) sabit tutmak için sıkı kilidi değiştirin, bir çim tırmığı tüm işleri hem dar hem de geniş alanlarda yapar. Tırmık sapı paslanmaz çelikten imal edilmiştir, bu nedenle daha dayanıklıdır.Falt dişleri paslanmayı ve aşınmayı önlemek için çinko kaplı galvanizli çelikten imal edilmiştir. ♦ Bu bahçe tırmığı,bitkilere zarar vermeden kupürleri, yaprakları ve gevşek çim ve bahçe kalıntılarını tırmıklamak için ızgaradır, ancak kayalar ve ağır malzemeler gibi ağır işler için uygun değildir. ✔ Bu düz tine genişletilebilir tırmık, yasalarınızda ve arka bahçelerinizde çalışmak için ihtiyacınız olan her şeydir.Saklarken, tırmığı geri yükleyin ve orijinal boyutlarına getirin-geleneksel bir tırmıktan çok daha az alana ihtiyaç duyar,saklanması kolaydır. Package Paket 1 bahçe tırmığı ve 1 iş eldiveni ile birlikte gelir.100 % müşteri memnuniyeti garantisi, biz hızlı bir şekilde herhangi bir sorunları çözecektir.Memnun değilseniz, lütfen tam bir geri ödeme veya geri ödeme için iade edin. replacement.So sadece güvenle sipariş verin!.Renk : Paslanmaz Çelik kolu.

Mülkleri için