.

ıfundom Deniz Feneri Dekor, Deniz Feneri Süslemeleri, Rustik Okyanus Deniz Plaj Temalı Deniz Feneri Dekorasyon, El İşi Masa Deniz Temalı Ev Dekor (2x2x5. 1 inç)

ıfundom Deniz Feneri Dekor, Deniz Feneri Süslemeleri, Rustik Okyanus Deniz Plaj Temalı Deniz Feneri Dekorasyon, El İşi Masa Deniz Temalı

₺ 26.94

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????ÖZEL 1 PARÇA SET : Deniz feneri seti, her biri nefes kesen ve sakin okyanus manzarasını hatırlatmak için farklı süslemelerle süslenmiş dört deniz fenerinden oluşan özel bir settir. ????PREMİUM MALZEME : El yapımı Ahşap Deniz Feneri Fotoğraf Sahne zarif hazırlanmış ve sağlam ve birinci sınıf kaliteli ahşaptan yapılmış ve plastikten yapılmış parçalarla süslenmiş ve ayrıca kordonlara sarılmıştır. ????AHŞAPTAN karmaşık el işi : Ahşap Deniz Feneri DÃcor ahşaptan yapılmıştır ve mümkün olduğunca görünmesini sağlamak için ayrıntılara özen gösteren ince ve özenle hazırlanmış usta zanaatkarlardır. ????Çarpıcı RENKLİ GÖRSELLER : Deniz fenerleri, gerçek formuna mümkün olduğunca yakın hale getirmek için boyanır ve süslenir.Mavi ve beyaz boyası kasıtlı olarak çizilir ve soyulur. ????ÇOK YÖNLÜ CENTERPİECE SÜSLEMELERİ : Deniz feneri dekorasyon parçaları odanızı, ofis masanızı, oturma odanızı, çocuk odanızı, balkonunuzu, dükkanlarınızı veya herhangi bir deniz temalı etkinliğinizi süslemek için kullanılabilir.Doğal bir manzara için mutfak masasına veya pencere eşiğine yerleştirin.Boyutu : 2x2x5.1 inç.

Mülkleri için