.

2 Adet Kör Nokta Araba Ayna, 2 inç Kullanımlık Yuvarlak HD Cam Dışbükey 360° Geniş Açı Yan Dikiz Aynası Enayi ile Otomobil SUV ve Kamyonlar için(Siyah)

2 Adet Kör Nokta Araba Ayna, 2 inç Kullanımlık Yuvarlak HD Cam Dışbükey 360° Geniş Açı Yan Dikiz Aynası Enayi ile Otomobil SUV ve Kamyonlar

₺ 29.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Yükseltme : Her kör nokta aynası, istediğiniz kararlı etkiyi elde etmek için ahtapot biyonik emiciyi ayarlamak için döndürülebilir bir çerçeve kullanır.Kurulum ve demontaj çok uygundur ve dikiz aynası hasar görmez.HD cam kavisli çerçeveli ultra ince ince tasarım, IP65 su geçirmez, buğu önleyici ve paslanmaya karşı dayanıklıdır .360 derece döndürme ve sallanma ayarlanabilir, arabadaki geniş açı ile görüşünüzü en üst düzeye çıkarın.Herhangi bir Araba, Kamyonet, SUV ve Kamyon için mükemmeldir.Kolay kurulum : 1.Orijinal araç yan aynanızı alkolle veya başka bir temizlikle temizleyin products.2.Do tabana karşılık gelen lensin arkasındaki plastik filmi yırtmayın, uygun konumu seçin ve dikiz aynasına yapıştırın.3.Kurulumu tamamlamak için saat yönünde sıkın.(Not : Kör nokta aynası çalışmıyorsa, kurulumu öğrenmek için videoyu izleyin.).Boyutu : Çapı 2 inç ve kalınlığı 0.4 inç.Makul bir tasarım kör alanı daha iyi azaltabilir; Yuvarlak şekilli kör nokta aynaları, diğer şekillerden daha çekici hale getirmek için yan dikiz aynası köşeleriyle eşleştirilir.Güvenlik : Dışbükey aynalar, kör noktaları azaltarak, özellikle geceleri yüksek hızlarda sürmeyi ve şerit değiştirmeyi daha güvenli hale getirerek sürücülere daha geniş bir bakış açısı sağlayabilir; Sis ve pus ciddi olduğunda bakış açınızı en üst düzeye çıkarmak için yağmurlu günlerde ve sisli günlerde normal olarak da uygulanabilir.Ne olsun : 2 adet otomatik yuvarlak arka kör nokta aynalar sizin için kendiniz kullanabilirsiniz, ya da sadece sürücü öğrendim arkadaşlarınız veya aileniz için bir hediye olarak verebilir, onlara bakım ve koruma getirmek için.Avantajlar : . 1. Her Kamyon, Araba, SUV, RVs, Motosiklet vb.Için gerekli güvenlik aksesuarları. 2. Geniş görüş görme, kör noktaları etkili bir şekilde ortadan kaldırır ve sürüş güvenliğini artırır. 3. Onları sıkıca tutan süper güçlü ahtapot biyonik emiciler ile donatılmıştır place.It kurulumu saniyeler sürer, ancak hayatı sonsuza dek daha güvenli hale getirir. 4. Kapı aynalarınızdaki en küçük alanı kaplarken en büyük görüntünün en iyi oranını elde etmek için boyut ve eğrilik için tasarlanmıştır. 5. HD cam dışbükey lens kavisli ultra ince tasarım, değiştirdiğinizde en iyi görünümü sağlar lanes.It aynalarınızda minimum yer kaplar, ancak ihtiyacınız olan maksimum alanı verir. 6.IP65 su geçirmez, pas dayanıklı ve cam pus olmaz.Diğer aynalar gibi çatlamaz veya paslanmayacaktır. 7.Malzeme : ABS, PU nano tutkal enayi, yüksek çözünürlüklü cam.Not : . 1. Lütfen orijinal araç yan aynanızı alkol veya başka temizlik ürünleri ile temizleyin. 2. Kör nokta aynası çalışmıyorsa, kurulumu öğrenmek için videoyu izleyin.Kurulum : . 1. Aracın her iki dış yan aynasının yüzeyini alkol pedleri veya pamuklu bir top ile hafifçe temizleyin;. 2.Do tabana karşılık gelen lensin arkasındaki plastik filmi yırtmayın, ardından aynaya yapıştırın;. 3.Kurulumu tamamlamak için saat yönünde sıkın.

Mülkleri için