.

Taşınabilir Kömür Izgaraları,Dış Mekan için Katlanır Kömür Izgarası,Kapaklı Küçük Seyahat Izgarası,3 seviyeli Yükseklik Ayarı, Güvenli ve Kararlı, Kamp Parkı Plajı Vahşi vb. (Siyah)

Taşınabilir Kömür Izgaraları,Dış Mekan için Katlanır Kömür Izgarası,Kapaklı Küçük Seyahat Izgarası,3 seviyeli Yükseklik Ayarı, Güvenli

₺ 179.94

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????????????【Portatif katlanabilir tasarım(Saplı)】 : Portatif katlanabilir kömür ızgarası, geziler için iyi bir ortaktır ve kendi avlunuzda yemeklerin tadını çıkarmak için iyi bir yardımcıdır. ????????????【Barbekü sevincinin tadını çıkarın】 : Nerede olursanız olun, arkadaşlarınız, aileniz ve sevgililerinizle mutlu bir barbekü yapmalısınız.Bu küçük barbekü ızgaralarını paylaşan 3 ~ 5 kişiyle ilgili bir sorun yok. ????????????【Çok fonksiyonlu tasarım】 : Kapaklı taşınabilir barbekü ızgarası, dikey rüzgar ve toz bloklarını bölebilir.Izgara ağı ince ama serttir.Kalın braket, sabit olmasını ve sallanmamasını sağlar.Tuyere engelsizdir ve barbekü aletleri vardır. ????????????【Üç seviyeli ateş gücü ayarı】 : Kömür barbekü ızgarası, ızgara ağını üç yükseklikten ayarlayabilir : farklı ateş gücünü kontrol etmek için yüksek, orta ve düşük. (Not : 1. Her iki taraftaki bölmeler demir levhalarla sabitlenebilir. 2. Alttaki kömür deposu nispeten büyüktür, bu nedenle başlangıçta daha fazla kömür yerleştirilmesi gerekir.). ????????????【Güvenle satın alın】 : İyi deneyiminiz en büyük dileğimizdir.Satın aldıktan sonra herhangi bir kalite sorunu veya kullanım sorunuyla karşılaşırsanız, lütfen bize danışın ve size en tatmin edici hizmeti sunacağız.Taşınabilir katlanır barbekü ızgarası, gitmek istediğiniz yerde barbekü sevincinin tadını çıkarmanızı sağlar;!!.Hafta sonu geldiğinde, üç ya da beş iyi arkadaşınızı arayın, en sevdiğiniz malzemeleri getirin, parka, plaja, göle ve diğer güzel alanlara gelin, lezzetli barbekünün tadını çıkarın, sohbet edin ve iyi arkadaşlarla içelim!.

Mülkleri için