.

2 Paket Premium Büyük Metal Kelebek Kaymaz Saç Pençe Klipleri, Kadınlar İçin Saç aksesuarları_jaw Klipleri Kalın Saçlar İçin Güçlü Tutma Saç Klipleri (2 paket_altın ve Gül altın)

2 Paket Premium Büyük Metal Kelebek Kaymaz Saç Pençe Klipleri, Kadınlar İçin Saç aksesuarları_jaw Klipleri Kalın Saçlar İçin Güçlü Tutma

₺ 26.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Magnet Mıknatıs Gibi Cazibe : Kelebek saç tokalarımız benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır, her giydiğinizde öne çıkmanıza, şık ve kız gibi görünmenize yardımcı olur.Güzelliğini göster ve erkeğini bir Mıknatıs gibi çek. ✔ PARADAN TASARRUF EDİN : Çene klipslerimiz metalden, dayanıklı çerçeve spiralinden ve solması kolay olmayan renklerden yapılmıştır.Açmak ve kapatmak kolay.Bir kez alın ve uzun süre kullanın. LOOK SİNİRLİ, DÜZENLİ VE HAVALI GÖRÜNÜN : Bu metal saç pençeleri kaymaz, güvenli bir tutuş sağlar, güzel saçlarınızı sıkıca tutar, kolayca düşmez ve saçınıza zarar vermez, Kalın saçlar ve ince saçlar için uygundur. TIME ZAMANDAN VE EMEKTEN TASARRUF edin : Saç aksesuarlarımızın farklı saç stilleri ve kıyafetlerle karıştırılması kolaydır.Sevgilinizle takıldığınızda, makyaj yaparken, yüzünüzü yıkarken, yemek pişirirken veya duş alırken kullanılabilir. ♪ KİMİN İÇİN?Bu saç kavramaları, saç stillerini ve güzelliklerini önemseyen 45 yaşın altındaki akıllı genç kızlar ve kadınlar içindir.Ürün ağırlığı : 0,06 lbs, Renkler : Gümüş ve altın.Renk : Altın ve Gül altın.

Mülkleri için