.

Elektrikli Mikro Gravür Kalem Carve Gravür Aracı Kiti Akülü Hassas Gravür DIY Takı Yapımı için,Metal, Cam, Ahşap, Deri ile Değiştirilebilir Elmas Ucu Bit (A-Mavi)

Elektrikli Mikro Gravür Kalem Carve Gravür Aracı Kiti Akülü Hassas Gravür DIY Takı Yapımı için,Metal, Cam, Ahşap, Deri ile Değiştirilebilir

₺ 53.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

ELECTRICITY ELEKTRİĞE GEREK YOK - Bu gravür kalemleri sadece 2 adet AAA pil ile çalışır (dahil değildir).Soketlerden ve tellerden arındırılmış, her yerde ve her zaman kazıyabilirsiniz. ✔ MİNİ BOYUTU-Kompakt boyutu kolaylaştırır carry.It ' ın süper hafif ve zahmetsiz çalışmak.Metal oymacıyı uzun süre kullansanız bile yorgun hissetmeyeceksiniz. ✔ Kullanımı KOLAY-Standart 3/32 inç gravür elmas ucu ucu ve güvenli parmak ucu kontrollü açma / kapama düğmesi kullanarak, yeterince güvenli ve kolaydır. ♦ GRAVÜR ELMAS ucu TEKLİF-Gravür alet takımı, ayrı olarak satın alınmak yerine doğrudan künt veya kırık olanla değiştirilebilir.Ekstra 5 adet elmas uç ucu alacaksınız. ♦ GENİŞ UYGULAMA-Elektrikli makineler, metal, taş, plastik, cam, seramik, ahşap, deri ve daha fazlası gibi çok çeşitli malzemelerin kazınması için 21.000 dev / dak'lık bir motora sahiptir.Renk : A-mavi.

Mülkleri için