.

Usongshine Twotrees TT-2.5 Lazer Gravür Makinesi Lazer Kesici Oyma Makinesi DIY Lazer Ahşap Gravür 300x400mm (7.5 w Giriş Gücü ve 2.5 w Lazer Güç) (60% önceden Yüklenmiş)

Usongshine Twotrees TT-2.5 Lazer Gravür Makinesi Lazer Kesici Oyma Makinesi DIY Lazer Ahşap Gravür 300x400mm (7.5 w Giriş Gücü ve 2.5

₺ 659.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

(%60 önceden Yüklenmiş) Lazer gücü : 2.5 W, Makine giriş gücü : 7.5 W. Değiştirilebilir lazer modülü, farklı lazer gücü elde etmek için diğer modülleri kurabilir.TT-2.5 ahşap, plastik, kağıt, bambu, öküz Boynuzu, deri, sünger kağıdı dahil olmak üzere farklı malzemeleri kazıyabilir. 【Mükemmel uyumlu sistem】 Laser GRBL veya Light Burn kullanın (Dünyanın en popüler ücretli oyma yazılımıdır, kullanımı çok kolaydır).Windows XP, 7, 8, 10(Laser GRBL kullanın), Mac OS ve Linux'u(Light Burn kullanın) destekler.Anakart üzerindeki sürücü ve nano çıkarılabilir, diğer yongalar veya modüller ile değiştirilebilir.Montajı kolay tasarım, sadece bilgisayara bağlayın, istediğiniz herhangi bir resmi yazdırabilirsiniz. ????Gelişmiş Grafikler???? : Müşterilerimizi İlk Sıraya Koyduk Ve Bizi İşinde Tutanlara En İyi Müşteri Hizmetini Sunmaya Devam Edeceğiz.

Mülkleri için