.

Kayma Kancası, Lsquirrel 2 Adet 304 Paslanmaz Çelik Clevis Kanca emniyet kancası Emniyet Mandalı Döner kaldırma kancası Kapasitesi (330lb / 150 kg)

Kayma Kancası, Lsquirrel 2 Adet 304 Paslanmaz Çelik Clevis Kanca emniyet kancası Emniyet Mandalı Döner kaldırma kancası Kapasitesi (330lb

₺ 38.94

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

LOAD【MAKSİMUM YÜK】 : Kayma Kancası maksimum yük 330 lbs / 150kg.Mandal ayarlanabilir, maksimum açık açı 0.45 inçtir.2'li set. QUALITY【YÜKSEK KALİTE】 : Yüksek cilalı yüzeyli, sağlam ve dayanıklı 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Normal paslanmaz çelik ile karşılaştırıldığında, daha dayanıklı, pas önleyici ve korozyondur resistant.It yağmurda serbestçe ıslatılabilir. ROT【DÖNEBİLEN】 : Lsqurel Kayma Kancası, diğer arma aksesuarlarına 360 derece dönüşle bağlanan bir kanca türüdür (kaldırma açısını ve dönüşünü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz).Esnek rotasyon, ve istikrarlı güvenilir çalışma, çaba kaydedebilirsiniz yönünü değiştirebilirsiniz. USE【Kullanımı KOLAY】 : Çıkarılabilir mandal.Mühendislik kaldırma makinelerinin çeşitlerini hızlı ve kolay bir şekilde bağlayın. APPLICATION【UYGULAMA】 : Her türlü mühendislik kaldırma makineleri, liman demiryolu yükleme ve boşaltma, ormancılık makineleri, çekici araba, güç ekipmanları, havacılık ve denizcilik, kara taşımacılığı, inşaat, fabrika ve madencilik işletmeleri kaldırma, asılı sandalye vb.Için uygundur.Stil : 2 ADET, 150 KG.

Mülkleri için

3/16 inç. :
Malzeme:
304 paslanmaz çelik.
Maksimum yük:
330 lb/150kg güvenli iş yükü.
Ürün Ağırlığı:
22 g / adet.