.

ŞİMDİYE KADARKİ EN İYİ PRO-MADE X1 Baret Güneş Gölge. Güvenli Bağlantı Elemanları ve Dahili Ter Havlusu ile Birinci Sınıf Boyun Kalkanı. Tam ve Standart Ağız Güvenlik Kasklarına uyar. İnşaat kullanımı için. Kask Dahil Değildir

ŞİMDİYE KADARKİ EN İYİ PRO-MADE X1 Baret Güneş Gölge. Güvenli Bağlantı Elemanları ve Dahili Ter Havlusu ile Birinci Sınıf Boyun Kalkanı.

₺ 35.85

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

✔ Kaskınızın ağzına kolayca takılabilen GÜNEŞ GÖLGE ve BOYUN KORUMA aksesuarı.Zararlı güneş ışınlarını engellemek için özel olarak tasarlanmış, ancak serin havanın içeri girmesine izin vermek için havalandırılmıştır. SUN Güneş gölgesinin kasketten kaymasını kısıtlayan güvenli bir uyum için yeni KANCA ve halka ekleri sağlanmıştır. ✔ Sıcak güneşte çalışırken terlemeyi silmek ve emmek için hızlı erişim için YENİ dahili TER havlusu. ADJUSTABLE AYARLANABİLİR UYUM-Tam ağız ve standart ağız güvenlik kasklarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. GUARANTEE MEMNUNİYET GARANTİSİ-Yapılan her üründe kendimizle gurur duyuyoruz, tamamen memnun değilseniz, size bir refund.No sorulan sorular.

Mülkleri için