.

6 ADET 4.5 OZ Buğday Samanı Küçük Tatlı Kaseleri, Yığılmış Tutam Kaseler, Bambu Elyaf Mini Hazırlık Kaseleri, Yan Yemekler için Kırılmaz Daldırma Tabakları, Baharat, Atıştırmalık, Meze (Mavi)

6 ADET 4.5 OZ Buğday Samanı Küçük Tatlı Kaseleri, Yığılmış Tutam Kaseler, Bambu Elyaf Mini Hazırlık Kaseleri, Yan Yemekler için Kırılmaz

₺ 32.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【GÜVENİLİR MALZEME】 Daldırma kabı doğal bambu elyaftan yapılmıştır.Dayanıklı, kırılmaz ve lekelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır.Hafif ve taşıması kolay. 【KÜÇÜK BOYUT】 Sos tabağı 4.5 oz, 3.7"L x 3.7"W x 1.2"H (9.5x9.5x3cm).Kadınlar Avuç içi büyüklüğünde, tutmak için uygun. 【BENZERSİZ tasarım】 Yumuşak renkler sofra takımınızın güzelliğini arttırır ve iştahı artırır.Yuvarlak kenarlı kare.Yüksek ağız kenarı ile taşması kolay değildir ve geniş alt kısmı ile devirmek zordur. 【ÇEŞİTLİ DURUMLAR İÇİN UYGUN】 Suşi daldırma sos yemekleri, mutfak kullanımı, partiler, piknikler, kamp ve Barbekü için mükemmeldir.Hazırlık, çeşni, domates sosu, krema ve küçük porsiyonlarda yemek pişirmek için mükemmeldir. 【KOLAY TEMİZLENİR VE SAKLANIR】 Mini hazırlık kaselerinin bulaşık sabunu ve sıcak su ile elle yıkanması kolaydır.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.İstiflenebilirler ve dolapta az yer kaplarlar.Renk : Mavi.

Mülkleri için