.

bzyoo BPA Içermeyen Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir 100 % Melamin Tasarlanmış 23 oz Kase Seti Kapalı ve Açık Parti Porsiyon Kontrolü Sağlık Yaşam için En Iyi (4 ADET 23 oz Kase seti, Organica Siyah)

bzyoo BPA Içermeyen Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir 100 % Melamin Tasarlanmış 23 oz Kase Seti Kapalı ve Açık Parti Porsiyon Kontrolü

₺ 74.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????INDOOR İÇ / dış MEKAN : Tüm kase setleri size iç mekanın rahatlığını vermez Melamin plastik kasemiz her ikisi için de tasarlanmıştır!Sevdiklerinizle birlikte kapalı bir akşam yemeğinin tadını çıkarın ya da huzurlu bir akşam yemeği için onları dışarı çıkarın.Bu kase setini yanınıza alın ve açık havada harika bir stil getirin. ????Design MODERN tasarım : Tasarımımız benzersizdir ve piyasadaki diğer melamin ürünlerinden farklıdır.Modern dokunuşla sade tasarımı tercih edenler için.Bu set, lüks dokusu ve görünümü için mat ve parlak kombinasyonu ile tasarlanmıştır.Bu yemekler mat bir yüzeye sahiptir ve üstte çekici parlak bir desenle tamamlanmıştır. it.It zevkli bir şekilde bir araya getirilebilir ve mevcut yemek takımlarına, masa örtülerine ve çevredeki dekora harika bir katkı sağlar. ????FOODS YİYECEKLERİNİZİ SUNMAK İÇİN EN iyisi : Zarif görünüm ve daha kalın tasarım, sağlam malzeme ile iyi bir his sağlar.Kararlı tasarım bunu güzel bir melamin yemek takımı seti yapar. ????health %100 MELAMİNDEN üretilmiştir : %100 yüksek kaliteli melaminden üretilmiştir, %100 BPA içermez, sağlık güvenliği için toksin içermez ve kokusuzdur, dayanıklı ve seramik veya taş eşyalardan daha sağlamdır. ????✔ BULAŞIK makinesinde YIKANABİLİR : Hızlı ve kolay bir temizleme yöntemi için bulaşık makinesine koyun, çok kolay temizleyebilirsiniz.En iyi yanı, kokuları tutmamasıdır.İçermek : . 4 x 23oz Kase.Boyutlu : .Kase Boyutu : 5.8 "çap x 2.3".

Mülkleri için