.

Fosmon Çift Denetleyici Şarj Cihazı Xbox One/One X/One S Elite ile Uyumlu (Xbox Serisi X/S 2020 için Değil) Kontrolörler, (İki Yuvalı) 2 Şarj Edilebilir Pilli Yüksek Hızlı Yerleştirme Şarj İstasyonu-Beyaz

Fosmon Çift Denetleyici Şarj Cihazı Xbox One/One X/One S Elite ile Uyumlu (Xbox Serisi X/S 2020 için Değil) Kontrolörler, (İki Yuvalı)

₺ 89.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[ÇİFT DENETLEYİCİ şarj cihazı] AA pillere elveda deyin!Fosmon'un Xbox One ile uyumlu denetleyici şarj cihazıyla artık denetleyiciniz için pil satın almaya devam etmeniz gerekmeyecek. [XBOX ONE / ONE S / ONE X / ELİTE denetleyicileriyle UYUMLU] Bu denetleyici şarj istasyonu Xbox One / One S / One X / Xbox One Elite denetleyicileriyle uyumludur.Not : Xbox Serisi S/X (2020 sürümü) ile uyumlu değildir. [DAHA UZUN PİL ÖMRÜ] Fosmon denetleyici şarj istasyonunun 1000mah Ni MH pil paketleri 30-33 saate kadar çalma süresi sağlar. [KULLANIMI KOLAY] Oyun oynamadığınızda, donanımlı Xbox One Denetleyicisini Şarj istasyonuna yerleştirin ve pili çıkarmaya gerek kalmadan otomatik olarak şarj olmaya başlayacaktır.Denetleyici şarj edilirken yeşil LED göstergesi yanıp söner ve şarj işleminin tamamlandığını bildirmek için yanmaya devam eder. [SINIRLI ÖMÜR boyu GARANTİ] Bu ürün sınırlı ömür boyu garanti ile birlikte gelir.Daha fazla bilgi için lütfen Fosmon'un web sitesine bakın.

Mülkleri için