.

Deri Kartvizit Organizatör, RFID Engelleme Kredi Kartı Tutucu, Profesyonel Kartvizit Tutucu ve İsim Kartı Kitap, kredi Kartı Koruyucu - 96 Kartları Tutar (Siyah)

Deri Kartvizit Organizatör, RFID Engelleme Kredi Kartı Tutucu, Profesyonel Kartvizit Tutucu ve İsim Kartı Kitap, kredi Kartı Koruyucu

₺ 21.42

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【RFID Engelleme】 Kredi kartı tutucusu, RFID çip kartınızın güvenliğini korumak için elektronik tarama cihazının kart tutucusundaki kredi kartını yasadışı olarak taramasını etkili bir şekilde engelleyebilen bir anti-kalkan astarına sahiptir. 【Luxurıous PU leather】 Bu kartvizit organizatör yüksek kaliteli lüks PU deri yapılır, yumuşak doku,su geçirmez yüzey ve kolay temiz.Kenar kısmı, iyi kırışıklık direnci ve çatlak direnci sağlamak için özel olarak işlenir. 【Okunması ve kullanımı kolay kartlar】 Kredi kartı sahibinin kart yuvası sayfası yarı saydam PVC malzeme kullanır.Kartı sık sık çıkarmanıza gerek yoktur, kart bilgilerini hızlı bir şekilde kontrol edebilir ve ihtiyacınız olan kartı kolayca bulabilirsiniz. 【Büyük kapasiteli / Çok amaçlı】 Toplam 32 kart yuvası, her kart 3 kart tutabilir.Toplam 96 kart yuvası, kart depolama ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılar.Önemli müşteri kartvizitlerinizi, kredi kartlarınızı, banka kartlarınızı, kimlik kartlarınızı, üyelik kartlarınızı, VIP kartlarınızı, faturalarınızı, makbuzlarınızı, etc.to kayıp ve hasarı önleyin. 【MEMNUNİYET GARANTİSİ】 - 30 günlük memnuniyet garantisi sunuyoruz!Ürünün kalitesinden memnun değilseniz, ürünü tam bir geri ödeme için iade etmek için bizimle iletişime geçin.Renk : Siyah.

Mülkleri için