.

SSLine Aynalı Vanity Tabure, Aynalı Konsol Masa Makyaj Soyunma Masa Sandalye, Modern Kanepe Yan Masa Aynalı Masa Medya Konsolu Vanity Sandalye Kadın Kızlar için Ev Ofis Entryway (Dışkı)

SSLine Aynalı Vanity Tabure, Aynalı Konsol Masa Makyaj Soyunma Masa Sandalye, Modern Kanepe Yan Masa Aynalı Masa Medya Konsolu Vanity

₺ 299.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

MODERN【MODERN ve ŞIK tasarım】 Bu aynalı sandalye zarif ve güzel bir görünüme sahiptir,aynalı paneller modern ve göz alıcı bir görünüm sunar. MIRRORED【ÇOK FONKSİYONLU AYNALI MASA】Herhangi bir odada osmanlı, makyaj taburesi, yatak odası veya ekstra oturma alanı olarak kullanım için mükemmeldir. CONSTRUCTION【SOLİD CONSTRUCTİON】 Made katı MDF ve şerit ayna,anti-scratch ve pas-ücretsiz,silin-temiz yüzey, kolay temiz. DIMENSION【BOYUT ve SEVKİYAT】 Bu aynalı masa ölçüleri (16,5 x 11,8 x 18,1)".ABD depodan sevk edilecektir, ve normal 3-7 iş günü içinde teslim. CUSTOMER【MÜŞTERİ HİZMETLERİ】 - Aynalı dışkı normal olarak 3-6 gün içinde teslim edilecektir.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Renk : Dışkı-4.

Mülkleri için