.

12 İnç 135lb/600N Ayarlanabilir Ağır Hizmet Tipi Gaz Şok Dikme Yayı Alet Kutusu RV Yatak Dolabı tekne Örtüsü Kapı Kapağı ve Montaj Braketi Olmayan Özel Projeler için.

12 İnç 135lb/600N Ayarlanabilir Ağır Hizmet Tipi Gaz Şok Dikme Yayı Alet Kutusu RV Yatak Dolabı tekne Örtüsü Kapı Kapağı ve Montaj Braketi

₺ 77.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【ÜRÜN ÖZELLİĞİ】 12in gaz yayı basınca ayarlanabilir.Ekipmanın gerekli basıncına uyacak şekilde gaz yayının içindeki gazı serbest bırakmak için paketle birlikte verilen anahtarı kullanabilirsiniz. 【YERLEŞTİRME】 En çok küçük bölmeli yatak, dış mekan TV Dolabı, deniz projeleri, ağır alet kutusu kapağı, kamp kabuğu, kamyon kanopisi, tuzak kapısı, römork kapısı, çöp kutusu ve diğer özel Orta veya Ağır ekipman gibi ağır iş ekipmanları için kullanılır. 【PARAMETRE】 Genişletilmiş Uzunluk : 12İN (300mm).Maksimum Basınç : Dikme Başına 600 N / 135 Lbs.Süper Güçlü ve sert, onları elinizle sıkıştıramazsınız!!Bu nedenle, 600n'nin cihazınız için çok güçlü olduğunu düşünüyorsanız, sürekli olarak gazı serbest bırakmaya çalışarak gerekli gücü elde edebilirsiniz. 【AYAR ipuçları】 Çok fazla gaz bırakmamak için gazı yalnızca bir saniyelik patlamalarla serbest bırakın.Gaz dikmesi şu şekilde davranana kadar işlemi tekrarlayın desired.In birden fazla gaz desteği durumunda, bunları eşit tutmak için bunları dönüşümlü olarak ayarlayın. 【12 + 1 AYLIK DEĞİŞTİRME】Herhangi bir sorun oluşursa zamanında Yardım için siparişinizin yanındaki "Satıcıya Sor" u tıklamaya hoş geldiniz.Mukavemet : Dikme Başına 135 lbs / 400 N; 2 adet 270lb'dir.Süper Güçlü!Elle sıkıştırılamaz!.Genişletilmiş Uzunluk : 12 inç.Paket : Bir çift 2 ayarlanabilir 12-inç struts.ÜRÜN ÖZELLİĞİ : AYARLANABİLİR (GAZI serbest bırakarak UYGUN KUVVETİ ELDE edin).Mukavemet : Dikme Başına 135 lbs / 400 N; 2 adet 270lb'dir.Süper Güçlü!Elle sıkıştırılamaz!.Genişletilmiş Uzunluk : 12 inç.Paket : Bir çift 2 ayarlanabilir 12-inç struts.

Mülkleri için