.

JJMASEE 2 Paketi 20FT Güç Uzatma Kablosu için Wyze Kam V3 Kapalı / Açık, WyzeCam, Wyze Kam Pan, NestCam Kapalı, KasaCam, Blink, Yi Kamera, Bulut Kam, USB mikro USB Şarj kablosu için Güvenlik Kamerası(Siyah)

JJMASEE 2 Paketi 20FT Güç Uzatma Kablosu için Wyze Kam V3 Kapalı / Açık, WyzeCam, Wyze Kam Pan, NestCam Kapalı, KasaCam, Blink, Yi Kamera,

₺ 35.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Kalite Tasarımı】 Daha iyi bağlantı için altın kaplama USB konektör pimleri, AWG(Amerikan Tel Göstergesi) standardına uygundur.Ve aralarından seçim yapabileceğiniz farklı uzunluklarda 10ft, 20ft ve 26ft uzatma kablosumuz var.Lütfen ürün açıklamasına bakın. 【Daha iyi Su Geçirmezlik】 Mikro usb konektörümüz, daha iyi su geçirmezlik performansı için diğer markalardan biraz daha büyük ve daha sıkıdır. 【Ekstra Uzun ve İnce】Bu 20ft düz kablo,kapı ve pencerelerin küçük boşluğundan geçecek kadar uzun ve incedir ve tırnaklar için uygun olmayan pürüzsüz yerlerde ekstra yapışkan klipsler kullanılabilir. 【Kapsamlı Uyumluluk】Wyze Cam,Wyze Cam v3 İç/Dış Mekan, Bulut Kamera,Yanıp Sönme,YI Dome Kamera,YI Ev Kamerası,Nest Cam İç Mekan,PS4 Denetleyicisi,XBox One Denetleyicisi,Fire Kindle ve daha fazlasıyla uyumlu 20ft güç uzatma kablosu. 【Sorunsuz Hizmet】 Herhangi bir sorunuz varsa,lütfen bizimle iletişime geçin,yüksek kaliteli ev güvenlik kamera sistemi aksesuarları geliştirmeye adadık.Ekstra Yapışkan Klipsler, tırnaklar için uygun olmayan pürüzsüz yerlerde kullanılabilir.Gerçek altın kaplama usb pin.Yüksek akımı desteklemek için kalın bakır tel.AWG (Amerikan Tel Göstergesi) Standardına Uyun. 1.Wyze Cam 2.Wyze Cam v3 3.Wyze Kam Tavası 4.Kasa Cam Kapalı 5. Bulut Kamerası 6.Nest Cam Kapalı. 7.Echo Dot / Echo Dot Çocuk Sürümü 8.Arlo Q Kamera 9.Yangın Kindle 10.Furbo Köpek Kamerası 11. Kamerayı bırak. 12.YI Açık Güvenlik Kamerası / Yı Ev Kamerası / Yı 1080 P Ev Kamerası / Yı 1080 P Ev Kamerası 2 / YI Dome Kamera. 13.Xbox One Denetleyicisi 14. PS4 Denetleyicisi 15.Ve Diğer Mikro USB(USB'den Mikro USB'ye) Bağlı Cihazlar. 1. Arlo Pro Kamera 2. Arlo Pro 2 Kamera 3.Nest Cam Açık 4.Nest Cam IQ 5. Mikro USB'ye Bağlı Olmayan herhangi bir Cihaz. 2 x mikro USB Uzatma Kablosu. 24 x Tel Klipler Kablo Çivi. 10 x Yapışkan Kablo Klipsi.Bizim Düz Uzatma Kablosu Hakkında : .Ekstra Yapışkan Klipsler, çiviler için uygun olmayan pürüzsüz yerlerde kullanılabilirgerçek altın kaplama usb pimi.Yüksek akım Meet AWG(Amerikan Tel Göstergesi) Standardını desteklemek için kalın bakır tel.Uyumlu Kameralar Şunları İçerir : . 1.Wyze Cam 2.Wyze Cam v3 3.Wyze Kam Tavası 4.Kasa Cam Kapalı 5. Bulut Kamerası 6.Nest Cam İç Mekan7.Echo Dot / Echo Dot Çocuk Sürümü 8.Arlo Q Kamera 9.Yangın Kindle 10.Furbo Köpek Kamerası 11. Kamera12'yi bırakın.YI Açık Güvenlik Kamerası / Yı Ev Kamerası / Yı 1080 P Ev Kamerası / Yı 1080 P Ev Kamerası 2 / YI Dome Kamera13.Xbox One Denetleyicisi 14. PS4 Denetleyicisi 15.Ve Diğer Mikro USB(USB'den Mikro USB'ye) Bağlı Cihazlar.İle uyumlu değil : . 1. Arlo Pro Kamera 2. Arlo Pro 2 Kamera 3.Nest Cam Açık 4.Nest Cam IQ 5. Mikro USB'ye Bağlı Olmayan herhangi bir Cihaz.Paket içeriği : . 2 x mikro USB Uzatma Kablosu24 x Tel Klipsler Kablo Çivileri10 x Yapışkan Kablo Klipsleri.

Mülkleri için