.

Aracı Gadget Tek Kullanımlık Zip Kravat Kelepçe, Siyah Flex Manşetleri, 10 ADET Çift Kilitleme Zip Bağları Sınırlamalar, Siyah Naylon Kablo Bağı, Ağır Çekme Mukavemeti: 250 LBS / Uzunluk: 27 1/2(Siyah)

Aracı Gadget Tek Kullanımlık Zip Kravat Kelepçe, Siyah Flex Manşetleri, 10 ADET Çift Kilitleme Zip Bağları Sınırlamalar, Siyah Naylon

₺ 35.94

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

use [Kullanımı kolay] : 10 adet çift kendinden kilitlemeli naylon kablo bağı, çok taşınabilir, tek kullanımlık ve talimat veya manuel olmadan kolayca kullanılabilirler. strength [Büyük mukavemet] : Bunlar 250 pound çekme derecesine sahip en yüksek mukavemetli kablo bağlarımızdır.Bu tek kullanımlık kelepçeyi günlük yaşamımızda veya işimizde iyi kullanın. rust [Pas önleyici malzeme] : Naylon kablo bağlarımız işlevsellik ve kalite için laboratuar testidir, pas, korozyon, dış hava ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Daily [Günlük kullanım] : Bu kelepçeler ev, açık hava sporları, ofis, garaj, atölye, polis, güvenlik şirketi vb.Için kullanılır. Products Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, 24 saat içinde size geri döneceğiz.Renk : Siyah.

Mülkleri için