.

Hilitchi 120 Pcs Plastik kablo kelepçesi R Tipi Vida Montaj Kablosu Raptiye kablo klipleri ile Vidalar için Tel Yönetimi Kablo Kanalı (3/8, Siyah)

Hilitchi 120 Pcs Plastik kablo kelepçesi R Tipi Vida Montaj Kablosu Raptiye kablo klipleri ile Vidalar için Tel Yönetimi Kablo Kanalı

₺ 32.94

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

♦ [KALİTELİ NAYLON PLASTİK] Yaşlanma direnci, korozyon direnci, soğuk direnci, UV direnci, yangından korunma, Yalıtım direnci, yangın derecesi 94 V-2'ye ulaşan iyi seçilmiş naylon plastikten yapılmıştır. Etrafında çapak yok, pürüzsüz yüzey. PRACTİCAL [PRATİK Kablo Kelepçesi] Seçiminiz için 6 boyutumuz (beyaz ve siyah) var, her boyut 120 adet.Kablo kelepçeleri boyutları : 3/4, 5/8, 1/2, 3/8, 5/16, 1/4 ve eşleşen paslanmaz vidalar.Bu kablo klipsleri en yaygın boyutlu kablolar için uygundur. ✔ [YERDEN TASARRUF sağlayan YARDIMCI] Bilgisayar kabloları, TV kabloları, elektrik kabloları, LAN kabloları, güç kabloları, TV kabloları, yönlendirme kabloları, kar araci kabloları ve çok daha fazlası gibi kabloları ve kabloları yönetmek için mükemmeldir.Güzel görünüme sahip pratik Küçük klipsler.Dayanıklı, iyi tokluk, iyi korozyon direnci ve yangına dayanıklılık; deformasyon yok, uzun servis ömrü. ◆ [KOLAY KURULUM] 1. Kabloyu klips 2'ye yerleştirin. Eşleşen vidalarla sıkın 3.Duvara veya zemine monte edin.Bu r tipi kablo klipsi kordon düzenleyici, kablolarınızı düzenlemenize yardımcı olur place.No daha fazla kablo evin etrafında dolaşıyor. ♦ [KALİTELİ satış sonrası SERVİS] : Ürünlerimizden veya herhangi bir sorunuz varsa, lütfen istediğiniz zaman bize gelin. 12 saat hızlı yanıt hizmeti.Tüm sorunlarınıza tatmin edici bir çözüm sunacağımıza söz veriyoruz.Boyutu : 3/8 | / Renk : Siyah.

Mülkleri için