.

Açık Dize ışık Asılı Kiti, Küre Dize ışık Süspansiyon Kiti, Yeterli Kaplı Tel Halat Kiti, Gerdirme, Çift Halat Kelepçesi Vb. İle Kılavuz Tel Halat olarak 160FT Kaplı Paslanmaz Çelik Kablo İçerir.

Açık Dize ışık Asılı Kiti, Küre Dize ışık Süspansiyon Kiti, Yeterli Kaplı Tel Halat Kiti, Gerdirme, Çift Halat Kelepçesi Vb. İle Kılavuz

₺ 119.58

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【MULTİFUNCTİON】 This kiti dize ışıkları asılı için kullanılabilir, küre ışıkları asılı, perde fenerler asılı, veranda ışıkları asılı.Bu arada iç ve dış mekan dekorasyonları için kılavuz tel halat olarak da kullanılabilir. Açık dize ışıklar için aşağıda YETERİNCE AKSESUARLAR bu yıl Bu kılavuz tel asılı dize ışık, 1/16" çelik halat 160 FT, 4 adet Turnbuckle m 4 adet Çıtçıt Kanca Karabinalar, 10 adet Çift çelik Halat Kıskaçları, 10 adet Göz Askısı, 4 adet Göz Vida Kanca, 20pcs Vida, 100pcs Siyah kablo Bağları ve 1 adet lokma Anahtarı Şeklinde de dahil olmak üzere bileşen hemen hemen tüm sağlamak. 【KOLAY KURULUM】 Bu dize ışıkları süspansiyon kitinin her parçası diş ile bağlanır.Basit kurulum, birkaç alet gerekli, sadece tornavida ve küçük lokma anahtar.Aksesuarlar demontajdan sonra tekrar kullanılabilir. 【GÜVENLİ ve sağlam】 Hafif Kılavuz Tel malzemesi, kopma mukavemeti 480 LBS olan 304 Paslanmaz Çeliktir.Ve çıplak dış çap 1/16", kaplamalı dış çap 3/32 " ,7x7'dir. Dize ışıklarını bahçeye, verandaya, arka bahçeye veya diğer geniş açık alanlara asacak kadar sağlamdır. 【KALİTE GARANTİSİ】 Tüm ürünlerimiz yüksek kalitededir ve 12 ay ile birlikte gelir guarantee.In ürünün istediğiniz gibi çalışmaması durumunda, lütfen bizimle iletişime geçin, 24 saat içinde tatmin edici bir çözümle yanıt vereceğiz.BURUI-Açık dize ışıkları asılı kitimizle yaşam deneyimini rahat ve güvenli bir şekilde geliştirmeye odaklanın.ÇOK FONKSİYONLU KİTİ : Bu dize ışık kiti olarak kullanılabilir açık ışık asılı kiti, kılavuz tel için dize ışıkları, veranda ışıkları asılı kiti, kablo kılavuz tel, giysi hattı kiti vb.TAM KURULUM TESTİ : I. Tel halat kelepçeleri tek değil, çifttir.Testler, çift kelepçenin tekli kelepçeden daha güçlü olduğunu ve kurulumu daha kolay olduğunu bulmuştur; İİ.Dize ışıkları asma kitinin tamamı, yeterli aksesuarla 4 set tel halatın kurulumunu tamamlayabilir.YÜKSEK MİKTAR Kaplamalı uçak kablosu 304 Paslanmaz Çelikten imal edilmiştir 7 * 7. Ve dize ışık kitindeki tüm Montaj aksesuarları 304 paslanmaz Çelikten imal edilmiştir.Geniş açık alanlarda dış mekan asma kiti olarak kullanılabilen güvenli ve sağlamdırlar.LOJİSTİK HIZ Dize ışık kablosu asma kiti teslimatı , hızlı hız ve yüksek hizmet kalitesi ile yerine getirilir.PAKET İÇERİĞİ 1/16 " tel halat 160 FT 4 adet Gerdirme 4 adet Yapış Kanca Karabinalar 10 adet Çift Tel Halat Kelepçeleri 10 adet Göz Kayışı 4 adet Göz Şekilli Vida Kancaları 20 adet Vida 100 adet Siyah Büküm Bağları 1 adet lokma anahtar.I. dize ışıkları yükleme II kit; yükselme dikkatli NOTLAR : .Işıkları asılı kiti açık yüklerken, lütfen III tüm vidaları ve somunları sıkın.Kilolu öğeleri asmak yasaktır, dize ışıkları için kılavuz tel olarak kullanılabilir, ve kuru giysiler askıda.

Mülkleri için