.

Ostrichpillow-Kramplar, Kas ağrıları, Sırt, Omuzlar, Boyun ve Eklem Bakımı için ısı Torbası / Mikrodalga Fırın / ısı ve Soğuk Terapi / Ped.

Ostrichpillow-Kramplar, Kas ağrıları, Sırt, Omuzlar, Boyun ve Eklem Bakımı için ısı Torbası / Mikrodalga Fırın / ısı ve Soğuk Terapi

₺ 179.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

PURPOSE ÇOK AMAÇLI ısı torbası-ısı torbası, kaslar, sırt, omuzlar ve boyun ağrısının yanı sıra eklem bakımı için mükemmel, mikrodalgada ve dondurulabilir sıcak ve soğuk terapi ısı torbasıdır.Gününüze sıcak bir sarılmak için ısıtın veya kaslarınızı rahatlatmak için dondurun. ????Akıllı ısı salınımı Doğal bir iç kil çekirdeği ve katmanlı bir akıllı köpük ile ısı torbası, sıcak su şişesinden daha verimlidir.Isı yavaşça salınır ve istenen noktaya odaklanır, böylece ısı veya soğuktan yanmanızı önler. ????BEDEN ve ZİHİN için RAHATLIK Yumuşak duyarlı geri dönüştürülmüş köpük katmanları ile anında bir mutluluk hissi yaratır ve stresi azaltmaya yardımcı olur.Bu rahatlatıcı çanta ağrınızı azaltacaktır.Daha iyi bir uzun vadeli sağlık için bir refah duygusu yaratın. ECO ÇEVRE DOSTU Su israfı yok!İç çekirdeği doğal kilden yapılmış, geri dönüştürülmüş köpük tabakaları ve organik jarse kumaşı ile birlikte, Heatbag çevre dostu 'sıcak su şişesi' dir. USE Kullanımı KOLAY Sıcak ve soğuk terapi hiç bu kadar kolay olmamıştı do.To ısı kil torbasını mikrodalgaya yerleştirin ve 35 saniye boyunca 1000w'da ısıtın.Soğuk etki için, kil torbasını dondurucuda en az 1 saat bekletin.

Mülkleri için