.

Yınch 5 Paket Turnike Elastik Ilk Yardım Acil Tıbbi Toka Hızlı Bırakma Bandı Profesyonel Hemostatik Kan Turnike Ev Açık Spor Kamp Işyeri Yürüyüş ve Hayatta Kalma(Renkli)

Yınch 5 Paket Turnike Elastik Ilk Yardım Acil Tıbbi Toka Hızlı Bırakma Bandı Profesyonel Hemostatik Kan Turnike Ev Açık Spor Kamp Işyeri

₺ 26.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????TIBBİ ACİL TURNİKE - Hızlı Uygulama Turnike, Tek Elle hemostatik cihaz ,yaralı, saha koşullarında veya normal hastane öncesi acil durumlarda ekstremitelerin masif kanamasını durdurmak için kullanılır.Önemli Hayat kurtarıcı ekipman. ????ERGONOMİK tasarım-Ergonomik gövde, sağlam geçmeli klips, turnikeyi sıkarken ağrı yok, geçmeli güvenlik ve ayar tokasıyla sıkılması ve gevşetilmesi kolaydır. ????YÜKSEK KALITE-Kaliteli Turnike Hemostatico, Naylon Doğal karışımlı kumaş kemer + ABS plastik toka ile iyi esneklik bantları, Son Derece esnek, lateks ücretsiz, cilt için nazik.Boyutu 17.7 * 1 İnç.Daha güvenli, daha dayanıklı, daha uygun. ????ÇOK AMAÇLI-Acil profesyonel ayarlanabilir Elastik Tıbbi Hemostatik kan Turnike Toka ile askeri kullanılabilir, tıbbi, arteriyel kanama Evde, Açık Havada,spor, araba, Kamp, İşyeri,Yürüyüş ve Survival, depremler, kasırgalar, sel, kasırgalar. ????Kullanımı KOLAY-Basit bir plastik kilitle elastik kayışı uygulamak, ayarlamak ve serbest bırakmak için tek Elle Kullanılan Turnike.basınç tahliyesi, kademeli serbest bırakma ve benzersiz tek tuşla basma anında serbest bırakma için iki seçenek. 5 ADET Çeşitli renk Kemer, ihtiyacınız olduğunda en hızlı zamanda bulabilirsiniz.Renk : Renkli.

Mülkleri için

- Malzeme:
Naylon Doğal kumaş kemer + Plastik ABS Toka.
- Boyutlu:
43 cm x 2.5 cm / 16.93 x 0.98.İnsanlar ve evcil hayvanlar üzerinde kullanılabilir. Uzuvlarda kullanılan kanamayı yavaşlatın.
- Yaralılardan önce acil tedavi bir tıp uzmanı tarafından halledilir. :