.

Mardatt 200 Pcs 6 Tipi itme pimleri Set Ahşap Çelik Noktası Thumb Meseleye Raptiyeler Dekoratif Çizim Pimleri için Mantar Bülten tahtası Fotoğraf Belgeleri ile Kutusu (Doğal)

Mardatt 200 Pcs 6 Tipi itme pimleri Set Ahşap Çelik Noktası Thumb Meseleye Raptiyeler Dekoratif Çizim Pimleri için Mantar Bülten tahtası

₺ 38.94

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【6 Tip Ahşap Raptiye】6 tip ahşap itme pimi alacaksınız : 35 adet kare raptiye, 35 adet silindir raptiye, 35 adet I-şekilli raptiye, 35 adet şapka raptiye, 35 adet top raptiye, 25 adet itme pimi klipsi, tamamen 200 adet.Uygun depolama için dayanıklı bir plastik kasa ile donatılmıştır.Çeşitli ve sevimli şekil tack pimi, farklı taleplerinizi karşılayarak kalbinizi eritecektir. 【Premıum Kalite】 Keskin paslanmaz çelik pimli birinci sınıf ahşaptan yapılmış, dayanıklı Kağıt, kumaş, yumuşak ahşap vb. 【Geniş Uygulama】 Ahşap itme pimlerimiz okul, ofis, ev vb.Için iyi seçimlerdir.Bitmemiş görevleri tamamlamanızı hatırlatmak için fotoğrafları, sanat eserlerini, notları, haritaları, programları, işaretleri, kağıtları, notları asmak için idealdir; Mantar tahtası, bülten tahtası için mükemmel aksesuarlar. 【Boyut Detayı】 Kare başparmak tırnakları - - - 9.8 mm / 0.4"; Silindir iticiler - - - 9.4 mm / 0.37"; I - şekilli iticiler tack-7.5*12.8 mm; Şapka şeklindeki kafa itme pimleri-7.9 *10.2 mm; top başparmak çivileri - - - 9.9 mm / 0.4"; itme pimi klipsleri-6.7*35.3 mm;.Renk : Doğal.

Mülkleri için

Malzeme:
Ahşap, paslanmaz çelik
Renk:
Doğal Ahşap Rengi
Stil:
kare, silindir, I-şekilli, şapka, top, itme pimi klipsleri
Miktar:
200 adet
Boyutu:
Kare başparmak meseleye
Silindir pushpins:
9.4 mm / 0.37;
I - şekilli pushpins tack:
7.5*12.8 mm;
Şapka şeklindeki kafa itme pimleri:
7.9 *10.2 mm;
top başparmak meseleye:
9.9 mm / 0.4;
itme pimi klipsleri:
6.7 * 35.3 mm;
Why Neden Bizi Seçmelisiniz:
♦ Üstün Kalite:
Sharp Keskin paslanmaz çelik pimli birinci sınıf ahşaptan yapılmıştır, dayanıklı ve pas almak kolay değil, deforme olur veya kırılır.
Hard Sert çelik pim, sabitlendikten sonra kendiliğinden düşmesini önlemek için güçlü bir tutuş sağlar. :
♦ Uç noktası doruğa ulaşır, içeri itilmesi ve çıkarılması kolaydır; Kağıt, bez, yumuşak ahşap vb.İçinden geçmek için uygundurlar. :
Elegant Zarif ve Şık Tasarım:
Basit ama zarif şekli ile doğal ahşap rengi, pürüzsüz ahşap yüzey kusur göstermez, bu gerçekten üst düzey görünüyor.
♦ Geniş Uygulama:
 Fotoğrafları asmak için ideal, resimler, Notlar, Haritalar, programlar, İmzalıyor, Kâğıt, tamamlanmamış görevleri tamamlamanızı hatırlatmak için not;
Mantar tahtası, bülten tahtası için mükemmel aksesuarlar. Ahşap itme pimlerimiz okul, ofis, ev vb.Için iyi seçimlerdir. :
Package Paket Şunlardır:
35 adet:
kare raptiye
35 adet:
silindir raptiye
35 adet:
I - şekilli raptiye
35 adet:
şapka raptiye
35 adet:
top raptiye
25 adet:
itme pimi klipsleri
toplam 200 adet :