.

XHF Iletken Kompakt Konnektörler UL Sertifikası Kolu Konnektörler Fındık Elektrik Konnektörleri Tel Terminalleri için 2 Devre Inline Eklemeler 28-12 AWG (SPL-3, 10 ADET)

XHF Iletken Kompakt Konnektörler UL Sertifikası Kolu Konnektörler Fındık Elektrik Konnektörleri Tel Terminalleri için 2 Devre Inline

₺ 26.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Dilimlenmiş ekmek】 Birden fazla kablo setini bağlayabilen, iyi miktarda boşluk ve zaman boşaltabilen iki yönlü tel konektör somunu, Kompakt, süper kolay, güvenilir ve tekrar kullanılabilir. 【Güvenli ve verimli】 Kabloyu düzgün şekilde sıkmamak veya yeterli miktarda sıkmamak gibi herhangi bir konektörün hatası için en az montaj imkanı vardır torque.It birbirine bağlı tellerin termal döngüsel salınımını önlemede çok iyidir.Eğer bir DIY kişiyseniz, bu adamlar kendi kablolama projelerinizi yaparken geceleri daha iyi uyumanızı sağlayacaktır. 【Evrensel uyumluluk】 Örgülü ve katı telleri ve farklı boyutlardaki telleri birleştirmek için konektör.Tavan vantilatörleri, prizler, anahtarlar, arabalar, motosikletler, gemiler, hoparlörler, lambalar, elektrik kutuları, avizeler, ışık anahtarları, fan kontrolleri ve çok daha fazlası gibi normal ev kablolarının hemen hemen her göstergesiyle çalışırlar. 【Kullanışlı ve pratik】 Sadece kolu kaldırın, soyulmuş teli takın ve kolu kapalı olarak bastırın,sıkıca tutun ve sağlam bir bağlantı yapın.Bunlar, elektrik projeleri yapan veya çok sayıda kablo bağlamanız gereken yerlerde çalışan kişiler için iyi bir satın alımdır.Bazen bir şeyi atlamanız veya bir devre üzerinde testler yapmanız gerekir .tel uçlarını neredeyse o kadar bozmazlar,elektrik kutularını nispeten geniş tutarlar ve bir avuç bakır teli birlikte bükmek zorunda kalmazlar. 【Devrim】 Onları hiç kullanmadıysanız, biraz alın.Bu küçük mücevherleri kullanırken heyecanlanacağınıza inanıyoruz : "Artık geleneksel, eski okul tel konektör somunlarını kullanmaya geri dönmek için çok şımarık olduğumu düşünüyorum.".Boyut | 10 ADET / Renk : spl - 3 Tel kesiti : 0.08~4. 0mm2(katı), 0.08~4mm2 (telli).Anma Gerilimi : 250 V / 600 V. Anma Akımı : 32 A.Kabuk Malzemesi : Almanya Bayer alev geciktirici PC.İç Malzeme : ABD Du Pont PA.Kılavuz Şerit : Elektrolitik bakır (Yüzey kalay kaplama).Yay : Nikel krom alaşımlı çelik.Ürün Boyutu : 39(L)*13.4(W)*14.5 (H)mm.

Mülkleri için