.

WIKIBB 2 Adet Esnek Boşaltma Aracı Yağ Hunisi, Yağ Boşaltma Hunisi, Katlanabilir Boşaltma Yağ Aracı Boşaltma için Yağ Arabalar, Kamyonlar, Motosikletler, çim Biçme Makineleri (14. 5x6. 7 inç)

WIKIBB 2 Adet Esnek Boşaltma Aracı Yağ Hunisi, Yağ Boşaltma Hunisi, Katlanabilir Boşaltma Yağ Aracı Boşaltma için Yağ Arabalar, Kamyonlar,

₺ 47.64

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Esnek-Katlanabilir】 Yağ filtresi hunisinin iç kısmı,yüksek sünekliğe sahip yüksek kaliteli kauçuk + alüminyumdan yapılmıştır.Son derece uyumlu,yağ filtresinin açısını ve şeklini istediğiniz gibi, yağ israf etmeden veya bir mess.It kolayca temizlenebilir ve herhangi bir alet kutusunda yuvarlanabilir ve saklanabilir. 【İletim için mükemmel boşaltma aleti】 Bu drenaj aleti yağ hunisi, otomobillerden, kamyonlardan ve diğer endüstriyel tesislerden yağ veya diğer sıvıların aktarılması veya farklı ekipmanların boşaltma probleminin çözülmesi için mükemmel bir ekipmandır. 【Kullanımı kolay】 Karmaşık adımlar yok, sadece aletin huniyi oluşturmasına ve istediğiniz herhangi bir açıyı kanalize etmesine izin verin.Ve kenarlar, yağın onu aşmasını etkili bir şekilde önlemek için filtrelerin veya kanalizasyonların etrafına kalıplanabilir.Kullanırken herhangi bir atık sıvı yapmadan.-22°F ila 302°F (-30°C ila 150°C) arasındaki sıcaklıklarda çalışabilirler. 【Yeniden şekillendirin ve yeniden kullanın】İç parçalar yüksek sünekliğe sahip alüminyumdan yapılmıştır, hasar görmesi kolay değildir, bu nedenle binlerce kez tekrar kullanılabilir ve yeniden şekillendirilebilir. 【Yaygın olarak kullanılan】 Bu esnek yağ boşaltma hunisi aracı sadece otomobillerin, kamyonların, motosikletlerin, ATV'LERİN, endüstriyel ekipmanların, çim ekipmanlarının ,forkliftlerin ve diğer ekipmanların yağ tahliyesi ve yağ dolumu için değil,aynı zamanda bir çim bahçe hunisi drenaj temizleme aracı için de uygundur.Öğe sayısı : 2.

Mülkleri için