.

USX DAĞI Evrensel Soundbar Duvar Montaj Braketleri, Derinliği Ayarlanabilir 3.5-6.1 Ses Çubuğu 13.2 Lbs'ye kadar Ses Çubuklarının çoğu için Montaj Braketi, Çıkarılabilir ve Kilitlenebilir Kaymaz Kancalar(XAS006)

USX DAĞI Evrensel Soundbar Duvar Montaj Braketleri, Derinliği Ayarlanabilir 3.5-6.1 Ses Çubuğu 13.2 Lbs'ye kadar Ses Çubuklarının çoğu

₺ 59.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

EVRENSEL SOUNDBAR DAĞI : Bu Ses Çubuğu braketi , delikli veya deliksiz herhangi bir soundbar ile uyumludur, 13.2 lbs'ye kadar kapasite.Ahşap saplamayı ve Beton duvarı destekleyin.AYARLANABİLİR DERİNLİK : Bu soundbar braketi Kancaları 6.1 inç'e kadar uzatılabilir ve 3.5'e geri çekilebilir. Ayrıca stabiliteyi arttırmak için yapışkan şeritler ile donatılmıştır.KİLİTLENEBİLİR KANCALAR : Çıkarılabilir soundbar duvar montajı, soundbar'ınızın arkasındaki veya altındaki deliği sabitlemek için mükemmeldir, çok sağlamdır ve soundbar'ın sallanmasını ve kaymasını önler.MÜKEMMEL HİZALAMA : Kağıt şablonları, duvardaki deliklerin yerini işaretlemenize yardımcı olur.Ayrıca, Kancaların yüksekliği 0.24 inç ayarlanabilir, bu da hizalanmamış sıkıntıyı ortadan kaldırır. ABD merkezli müşteri hizmetleri : Uygulamanızın çalışmasını sağlamak için profesyonel 10 yıllık müşteri hizmetleri ve gerekli tüm donanım, vida, rondela, yapışkan şeritler sağlıyoruz.Ne bekliyorsun?Soundbar'ınızı asın, yerden tasarruf edin!.EVRENSEL SOUNDBAR DUVARA MONTAJ Paket İçeriği : .Duvar plakası x2 Kanca x2. Yapışkan şeritler x2. Montaj Kağıt şablonları x1. Gerekli donanım (Soundbar vidası, Rondelalar, Cıvata, Allen Anahtarı).Beton ankrajlar ayrı olarak gönderilir, sadece ABD'den gönderilecek ücretsiz olarak almak için iletişime geçin^_^. Müşterinin beton ankrajları ahşap saplamalara veya alçıpanlara doğrudan herhangi bir güvenlik sorununa neden olmasını önlemek için.

Mülkleri için