.

Aydınlık Sarımsak Değirmeni Çinko Alaşım 4 Parça Baharat Herb Öğütücü-2.4 Çok Fonksiyonlu Değirmeni Baharat Biber ve Sarımsak için Polen Catcher ile, benzersiz Parlayan Değirmeni Hediye (Açık Mavi)

Aydınlık Sarımsak Değirmeni Çinko Alaşım 4 Parça Baharat Herb Öğütücü-2.4 Çok Fonksiyonlu Değirmeni Baharat Biber ve Sarımsak için Polen

₺ 44.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????Saf renkli parlak karabiber değirmeni 1,6 inç yüksekliğinde ve 2,4 inç genişliğindedir.Çok fonksiyonlu mutfak eşyaları, keşfetmeniz için birden fazla işlevle baharat, sarımsak, zencefil, vanilya, fındık ve diğer malzemeleri öğütebilir. ????Yüksek kaliteli çinko alaşımlı malzemeler kullanarak, deforme olması, paslanması ve solması kolay değildir ve iyi hava sızdırmazlığına sahiptir, böylece biber, sarımsak ve diğer bileşenler öğütücüde taze bir koku tutabilir.Mıknatıslanmış kapaklar dökülmeleri büyük ölçüde azaltmaya yardımcı olur, atık olmadığından emin olun ve mutfağı düzenli tutun. ????Çıkarılabilir paslanmaz çelik metal örgü ekran, küçük parçacıkları filtrelemek için kullanılır.Alt boşluk, daha etkili kesim elde etmek için daha küçük parçacıkları toplamak ve temizlemek için bir kazıyıcı ve bir temizleme fırçası ile donatılmıştır. ????Saf renkli parlayan öğütücü insanlara parlak bir his verir.Bu öğütücü sizin olmazsa olmazınız olacak item.It aynı zamanda aile ve arkadaşlar için en iyi yaratıcı hediyelerden biridir. ????Satış sonrası servis : Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen danışmaktan çekinmeyin, içtenlikle size hizmet edeceğiz.Renk : Gök Mavisi.

Mülkleri için