.

Dokunun Matkap Ucu Seti, Pah Bir Hex Shank Kombinasyonu Dokunarak Uçları Verimli Metrik Yüksek Hız Çelik için Ahşap için Plastik(M5)

Dokunun Matkap Ucu Seti, Pah Bir Hex Shank Kombinasyonu Dokunarak Uçları Verimli Metrik Yüksek Hız Çelik için Ahşap için Plastik(M5)

₺ 219.60

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Birinde Pah Kırma : Delik açma ve pah kırma, rahat kullanım, el matkabı, tezgah matkabı ve altıgen mandren kılavuz çekme makinesinin kombinasyonu isteğe bağlıdır.İş Verimliliğini Artırın : Matkap ucu işi hızlı bir şekilde tamamlayabilir, bu da işlem adımlarından ve zaman maliyetlerinden büyük ölçüde tasarruf sağlar ve iş verimliliğini artırır.Spiral Flüt Tasarımı : Bu, daha iyi bir talaş kaldırma etkisine sahip spiral flüt tasarımlı bir musluk matkabıdır.İşleme : Musluk ahşap, plastik, alüminyum, kalay alaşımı, Mg alaşımı işleyebilir ve iş parçasının kalınlığı 5 mm'den azdır. Yüksek Hız Çeliği : Titanyum kaplama kombinasyonu matkap muslukları, keskinliği, hızlı yürütmeyi sağlayabilen ve gücü ve verimliliği koruyabilen yüksek hız çeliğinden yapılmıştır.Özellik : 1. Spiral Flüt Tasarımı : Bu, daha iyi bir talaş kaldırma etkisine sahip spiral flüt tasarımlı bir musluk matkabıdır.2. Birinde Pah Kırma : Delik açma ve pah kırma, rahat kullanım, el matkabı, tezgah matkabı ve altıgen mandren kılavuz çekme makinesinin kombinasyonu isteğe bağlıdır.3. İşleme : Musluk ahşap, plastik, alüminyum, kalay alaşımı, Mg alaşımı işleyebilir ve iş parçasının kalınlığı 5 mm'den azdır. n4. Yüksek Hız Çeliği : Titanyum kaplama kombinasyon matkap muslukları, keskinliği, hızlı çalışmayı sağlayabilen ve gücü ve verimliliği koruyabilen yüksek hız çeliğinden yapılmıştır.5. İş Verimliliğini Artırın : Matkap ucu işi hızlı bir şekilde tamamlayabilir, bu da işlem adımlarından ve zaman maliyetlerinden büyük ölçüde tasarruf sağlar ve iş verimliliğini artırır.Şartname : Öğe Türü : Musluk Matkap uçlarımalzeme : Yüksek Hızlı çelikyüzey İşleme : Titanyum kaplamabirim : Metrik Paket Listesi : 1 x Musluk Ucu.

Mülkleri için

Öğe Türü:
Matkap Uçlarına Dokunun
Malzeme:
Yüksek Hız Çeliği
Yüzey İşleme:
Titanyum Kaplama
Birim:
Ölçü
Paket Listesi:
1 x Dokunun Bit :