.

Banyo için ANAHTAR TEK ısıtmalı havlu ısıtıcısı, Zamanlayıcı ile Duvara Monte Sıcak Havlu Rafları, Paslanmaz Çelik ısıtmalı Havlu Kurutma Rafı, Plug-in/Kablolu... (Gümüş, 6bars)

Banyo için ANAHTAR TEK ısıtmalı havlu ısıtıcısı, Zamanlayıcı ile Duvara Monte Sıcak Havlu Rafları, Paslanmaz Çelik ısıtmalı Havlu Kurutma

₺ 389.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

????【Premium Havlu ısıtıcısı】 10 bar tasarımlı Sıcak Havlu Askımız dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir, temizlenmesi kolaydır ve paslanma sorunu yoktur.Çubuk sayısı ne kadar fazla olursa, havlu o kadar hızlı ısınır, havlu ısıtıcısı kullanmadan önce havlularınızı ısıtmanıza yardımcı olabilir.Bu, küf ve küflenmenin önlenmesine yardımcı olur. ????【Zamanlayıcılı ısıtmalı Havlu Askısı】 Havlu ısıtıcısının dahili bir zamanlayıcısı ve görsel LED göstergeleri vardır. 2 veya 4 saatlik düğmelere basın ve ısıtıcı havlularınızı ısıtacak kadar uzun süre açık kalacak ve sonra kendini kapatacaktır off.It özellikle soğuk aylarda size keyifli, rahat bir ısınma veya kurutma deneyimi sunar. ????【Asla Yanmayın】 165 watt ısıtma gücüyle, bu elektrikli havlu ısıtıcısı yaklaşık 20 dakika boyunca 131°F sabit sıcaklığına ulaşır (Gerçek sıcaklıklar çevreye bağlı olacaktır), bu da enerji tasarrufu sağlar, böylece günde 24 saat çalışmasına izin verebilirsiniz.Bu sıcak havlu ısıtıcısı, çubuklara yanlışlıkla dokunursanız sizin ve çocuklarınızın yanmamasını sağlayabilir. ????【Takmanın iki Yolu Duştan çıkmayı ve sıcak kabarık bir havluyla karşılanmayı sever misiniz?Size kabarık yardımcı olamayız, ancak bir anahtar TEK havlu ısıtıcısı alırsanız, çok sıcak hissedeceksiniz, bu his harika! !. towel Havlu ısıtıcımız, özellikle soğuk aylarda size keyifli ve rahat bir kurutma deneyimi sunar. towel Bu havlu ısıtıcıları, kullanımdan sonra havlularınızı kurutmanıza yardımcı olabilir.Bu, küf ve küflenmenin önlenmesine yardımcı olur. ◆ ” Ray " tarzı havlu ısıtıcıları, elde yıkanmış lezzetleri ve diğer eşyaları kurutmak için kullanılabilir. ✔ Havlu ısıtıcıları banyonuzu ısıtmanıza yardımcı olabilir, bu da soğuk sabahlarda harika bir haber. Stainless Paslanmaz çelikten yapılmış, paslanmaya dayanıklı ve korozyona dayanıklı. ♦ düzgün ısıtma için yatay boru, sıcaklık için verimli ısı. Towel Havlu ısıtıcısının dahili bir zamanlayıcısı ve görsel LED göstergeleri vardır.2 veya 4 saatlik düğmelere basın ve ısıtıcı havlularınızı ısıtacak kadar uzun süre açık kalır ve sonra kendini kapatır. ♦ Havluları yaklaşık 20 dakika ısıtmak için büyük watt ısıtma gücü ile . ♦ Duvara monte ve kompakt tasarım, yerden tasarruf. Havlu, mayo, battaniye vb.Kurutmak için uygun.

Mülkleri için