.

TİMPROVE Evrensel Dijital Araba HUD Head Up Display GPS Kilometre ile Aşırı Hız Alarmı Yorgun Sürüş Uyarı Cam Projesi için Tüm Araç Bisiklet Motosiklet (C80)

TİMPROVE Evrensel Dijital Araba HUD Head Up Display GPS Kilometre ile Aşırı Hız Alarmı Yorgun Sürüş Uyarı Cam Projesi için Tüm Araç Bisiklet

₺ 71.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. . ????【Yeşil ışık ve Büyük Sayı Ekranı】 - Yeşil ışık ekranı sürücünün gözlerini koruyacak, özellikle uzun mesafeli sürüş için sürücünün daha rahat hissetmesini sağlayacaktır. ????【Tak ve Çalıştır】 - HUD, GPS uydusu ile gerçek ve örnek hızını gösterir.(DAHİL DEĞİLDİR) araç sigara güç ile daha hafif.Hiçbir profesyonel kurulum gereklidir.Herhangi bir kablo tüm (bisiklet ve motosiklet güç banka ile iletişime ihtiyacı İçin) araba & kamyon & bisiklet, motosiklet, HUD için güç ile Uyumlu (araç hızı sinyali) VSS gerekli. ????【Aşırı Hız Alarmı】 - Güvenli seyahatinizi sağlamak için aşırı hız Alarmı ve yorulma sürüş alarmı.Varsayılan ayar 120 KM / S veya 120mph'dir.Bunu ayarlamak için basın “yukarı” veya “aşağı” gerekir".Aşırı hız alarmı aktif olduğunda, araç sürücüsünü uyarmak için 3 kez bip sesi çıkarır.Aşırı hız uyarısına gerek yoksa, imkansız bir hıza / önceden ayarlanmış yorulma sürüş süresine ayarlayın, örneğin : 999 MPH. ????【TÜM ARAÇLAR İÇİN çalışır】 - Diğer Araba hud'larından farklı olarak, uyumluluk konusunda endişelenmenize gerek yoktur, C80 TÜM dünyada hangi marka veya hangi model olursa olsun TÜM araçlar için çalışabilir, çünkü C80 içindeki GPS modülüne dayanır.Kolay Kurulum, tak & Çalıştır Güç Araç Sigara Çıkış Jakı aracılığıyla (DAHİL DEĞİLDİR). hiçbir profesyonel kurulum gereklidir.Her türlü otomobil ve kamyonla uyumludur VSS(araç hız sinyali) için kablolamaya gerek yoktur.Gerçek ve örnek GPS Hız Göstergesi HUD, gelişmiş GPS modülü ile uydudan gerçek araç hızını hızlı bir şekilde alabilir.Yeşil ışık Göstergesi Uçuş kontrol paneli ile aynı tekniği kullanan Yeşil ışık, sürücünün daha rahat olmasını ve özellikle uzun mesafeli sürüş için sürücünün gözlerini korumasını sağlar.Sürüş süresi ve mesafesi Seyahatiniz için önemli bilgileri size bildirmek için toplam sürüş süresini ve mesafe göstergesini hesaplayın ve görüntüleyin.Hız uyarı aşırı hız bitince sürücü uyarı sesi verecektir.Garanti : Bir Yıl.

Mülkleri için