.

Plastik Hamur Kazıyıcı, Pişirme için Esnek Tezgah Kazıyıcı, Ekmek Hamur Kase Kazıma-Kolay Temizlenebilir Mutfak Gıda Kazıyıcı Aracı (2 adet)

Plastik Hamur Kazıyıcı, Pişirme için Esnek Tezgah Kazıyıcı, Ekmek Hamur Kase Kazıma-Kolay Temizlenebilir Mutfak Gıda Kazıyıcı Aracı (2

₺ 273.90

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【 ESNEK AMA sağlam 】 : Paslanmaz çelik metal kazıyıcı ve kıyıcı ile karşılaştırıldığında, esnek plastik kazıyıcı daha hafiftir, kullanımı daha kolaydır, daha esnektir, ancak malzemesi nedeniyle hamuru kazıdığında veya keserken silikon mat, tezgah veya kasede herhangi bir çizik bırakmadan sağlamdır. 【 DAHA FONKSİYONEL 】 : İyi esnekliğe sahip hamur kazıyıcımız sadece hamur, krema ve çikolatayı kazımak, ekmek kesmek, pişirme sırasında tezgahta hamur işi yapmak için uygun değildir, aynı zamanda kaseyi kalıntı bırakmadan kolayca hurdaya çıkarabilir veya temizleyebilir. 【 GIDA sınıfı PLASTİK 】 : Güvenli ve dayanıklı hafif plastik, gıda sınıfı PE plastik, toksik olmayan ve esnek, kullanımı kolay ve temizlenmesi kolaydır. 【 KULLANIMI KOLAY】 : Hamur kazıyıcı hafiftir ve kavraması kolaydır, ayrıca hamuru kesmek ve sert kalan hamuru kaselerden kazımak için çok kullanışlıdır. 【DURABLE 】 : Tezgah kazıyıcı yeniden kullanılabilir, deforme olması kolay değildir ve paslanmayacak veya paslanmayacaktır.Özellikler : Boyutu : 4.72" x 3.74" ( 12 cm x 9.5 cm ).Renk : Yeşil, Beyaz.Fonksiyon : kazıma, kürek, doğranmış krema, kek,peynir, çikolata, hamur, ekmek, pizza, meyilli, buzlanma vb.Aynı zamanda bacak ya da kol üzerinde tıraş kremi kullanın.Herhangi bir kaseyi kazıdığınızda tam kontrol ile sağlam bir tutuş sağlayın ve iyi esnekliği nedeniyle herhangi bir kase şekline uygundur.Sağlığınızı korumak için gıda sınıfı PE plastik.Ne alırsınız?2 parça kazıyıcı alacaksınız.Uyarı : 1.Renk hafif bir fark olabilir, nedeniyle ışık ve thedisplay.Bu kaçınılmazdır, lütfen anlayın.2. Nedeniyle farklı manuel ölçüm yöntemleri, boyutu biraz farklı olabilir izin lütfen.3. Hamur kazıyıcıyı ateşin yakınına koymayın; mikrodalga fırına, fırına veya ocağa koymayın.

Mülkleri için