.

Naylon tek kollu çanta-Küçük Crossbody Sırt Çantası Omuz Rahat Sırt Çantası Çok Amaçlı Sırt Çantası Erkekler Kadınlar için (6881-1-Donanma)

Naylon tek kollu çanta-Küçük Crossbody Sırt Çantası Omuz Rahat Sırt Çantası Çok Amaçlı Sırt Çantası Erkekler Kadınlar için (6881-1-Donanma)

₺ 119.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[GERÇEK ŞEY] KL928 Naylon askılı çanta , popüler hale gelen ilk çok fonksiyonlu ve çok amaçlı çantadır (bu şekil), lütfen gerçek bir şey olduğundan emin olmak için satın almadan önce KL928 markasını arayın. [ÇOKLU UYGULAMA] Fermuarlı ve ayarlanabilir kayışlarla, bu askılı çanta küçük bir sırt çantası olarak kullanılabilir, ayrıca göğüs çantası, crossbody çanta vb.Olarak da giyebilirsiniz.bisiklet, yürüyüş, yürüyüş, tarih veya diğer açık hava etkinlikleri için giydiğinizde sizi en çekici kişi yapan çok çekici ve benzersiz. [HAFİF ve şık tasarım] En kaliteli fermuarlar ve pirinç bağlantı parçaları ile dayanıklı, hafif, suya dayanıklı naylon malzemeden yapılmış, küçük crossbody sırt çantası boyut : 10 X 7 X 16 inç / 1 lb ağırlığında, çok taşınabilir. [GİZLİ hırsızlığa karşı CEP ve su şişesi TUTACAĞI] Bu omuz rahat sırt çantası, telefonunuz ve diğer sık kullanılan küçük ama önemli şeyler için harici su şişesi tutucusu bu göğüs çantasını düşünceli kılan, kolay erişilebilen büyük bir gizli hırsızlık önleme cebine sahiptir. [KOMPAKT AMA GENİŞ] Çok yönlü naylon askılı çanta, araçlar, kitaplar, su şişesi vb.İçin bol miktarda odaya sahiptir.Günlük kullanım için veya el bagajı olarak mükemmel olan küçük eşyalara kolay erişim.Tuhaf bir koku varsa, lütfen el yıkama, kullanmadan önce serin ve havalandırılan bir yerde kurumaya asın.Cinsiyet : Unisex Naylon Sling Sırt Çantası.Stil : Moda/Rahat/Spor/Açık.Malzeme : Yüksek Yoğunluklu Naylon.Ağırlık : 0.99 lb / 0.45 kg.Boyut : 10.2 X7. 1 X16. 1 inç / 26 X18 X41 cm.Çok renkli : Seçtiğiniz için çok renkli, çeşitli günlük ihtiyaçlarını karşılamak.Çok amaçlı : Bir Göğüs Çantası, bir Crossbody çanta veya küçük bir sırt çantası olabilir.Yüksek Yoğunluklu Naylon malzemeden yapılmıştır.Dayanıklı, Hafif ve Suya Dayanıklı.

Mülkleri için