.

Masa Kenarı Kelepçesi Güç Şeridi, 2 USB Bağlantı Noktasına Sahip Masaüstü Güç Çıkışı Kelepçesi Montajı, 3 AC Çıkışı,PD USB-C Güç Çıkışı, Monte Edilebilir Masa Çıkışı 6.56 ft Kordonlu Çıkarılabilir Güç Fişleri (Siyah)

Masa Kenarı Kelepçesi Güç Şeridi, 2 USB Bağlantı Noktasına Sahip Masaüstü Güç Çıkışı Kelepçesi Montajı, 3 AC Çıkışı,PD USB-C Güç Çıkışı,

₺ 101.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. . [5'i 1 arada Masa Kelepçesi Güç Şeridi] : Voltaj : 125 V, Akım : 12 A, Hız : 60 HZ,her iki taraf USB-A bağlantı noktaları : 5 V/2.1 A ,Maksimum 2.1 A/bağlantı noktası.PD USB-C bağlantı noktaları : 5 V / 3 A, 9 V/2 A, 12 V / 1.5 A. [18 W PD USB-C Hızlı şarj] : i Phone 12'yi şarj etmek yalnızca 30 dakika sürer. 50%.It 13" Mac Book pro'yu %50'ye şarj etmek yalnızca 1 saat sürer. ( 11 inç ipad pro, 12,9 inç ipad pro ve ipad air (4. nesil) USB-C bağlantı noktasıyla şarj edilemez; ve dizüstü bilgisayar şarjı şu anda desteklenmiyor). [Kolaylık] : Elektroniklerinizi masa üstünde kullanmanız için harika bir çözümdür, bu da aynı anda birden fazla cihazı şarj etmenize, daha fazla yer, organizasyon ve zamandan tasarruf etmenize ve masanızı temiz ve verimli tutmanıza olanak tanır. [6.5 ft Uzatma Kablosu Kablosu] : benzersiz masa kelepçesi, güç şeridini masanızın, tezgahınızın veya tezgahınızın yanına takarak AC gücüne kolay erişim sağlar. 6.5 ft.AC güç kablosu, kablo karmaşasını önlemek için kelepçenin arkasına sığar. [Dikkat] : 1.7 inç'e kadar masa kenarı kalınlığı boyutuna uyun, masa mesafesinden duvar yaklaşık 1.4 inçtir.Kelepçe yuvasını çıkarın ve contanın vidalarını sıkın.Kelepçe montajını yaptım.maksimum Kelepçe yaklaşık 1.7 inçtir.masadan duvara olan mesafe yaklaşık 1,4 inçtir.Kurulumdan önce boyutunu kontrol edin.Sıkmak ve işe başlamak için masa'yı seçin. (Vida gerekmez, Masaya delik açmaya gerek yoktur.).i Phone 12'yi şarj etmek sadece 30 dakika sürer. 50%.It 13" Mac Book pro'yu %50'ye şarj etmek yalnızca 1 saat sürer.

Mülkleri için