.

Outlet Genişletici, Hızlı Şarj,2.4 A max, 3 Outlet Splitter,Yolcu Gemisi için,Yatak Odası,Öğrenci Yurdu, iPhone için Uygun, iPad, Kişisel Elektronik, ve böylece (2 Paketi, Siyah)

Outlet Genişletici, Hızlı Şarj,2.4 A max, 3 Outlet Splitter,Yolcu Gemisi için,Yatak Odası,Öğrenci Yurdu, iPhone için Uygun, iPad, Kişisel

₺ 272.40

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【2 Şarj USB bağlantı noktası】 Çoklu Duvar Şarj Fişi Çıkışı, 2.4 A büyük şarj akımı, akıllı hızlı şarj yönetimi IC, şarj edilen ekipman türünün otomatik olarak tanımlanması,iphone'unuzu, ipad'inizi vb.Hızlı şarj etme. 【Güzel ve hafif】 Çıkış Genişleticiler, fırçalanmış dokulu yüzey, aerodinamik ergonomik tasarım, taşıması kolay ve hafif. 【Dalgalanma Koruyucusu】 Çıkış Genişleticileri, VDE sertifikalı çekirdek Dalgalanma Koruyucu cihaz ,110 V-220vac'de çalışırken 4500 A-6000 A dalgalanma akımını (L&N) etkili bir şekilde emebilir ve takılı cihazların ömrünü etkili bir şekilde uzatabilir. 【Sorunları Çözmek için Gel】güvenli koruma kapısı,3 çıkış, 2 USB bağlantı noktası, ofislerde,yatak odalarında, uçaklarda, otellerde vb.Daha az çıkış ve su sıçramasının baş ağrılarını çözün. 【Ne Alacaksınız】FCC RHOS sertifikası,1 Yıl Garanti,2 x Çok fonksiyonlu Soket,1 x Dikkat Kartı.Boyutu | 2 paket / Renk : siyah.

Mülkleri için