.

ANNKE 2 Paketi 100 Ayaklar BNC Video Güç Kablosu Önceden Yapılmış Al-in-One Kamera Video BNC Kablo Tel Kordon için Gözetim CCTV Güvenlik Sistemi ile Konnektörler (BNC Dişi ve BNC RCA)

ANNKE 2 Paketi 100 Ayaklar BNC Video Güç Kablosu Önceden Yapılmış Al-in-One Kamera Video BNC Kablo Tel Kordon için Gözetim CCTV Güvenlik

₺ 62.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Premium Malzeme ve Dayanıklı Kalite】 ANNKE önceden yapılmış video ve güç combo kablosu, daha düşük direnç ve daha iyi elektriksel iletkenliğe sahip saf bakır malzemeden yapılmıştır. 【ISET s.r. l Sertifikalı】 Paket 5.5*2.1*10mm standart DC güç konnektörleri ile birlikte gelir.Ve standart video DC güç kaynağı ISET s.r.l haberleşme kablosu standardına uygundur. 【Esnek ve Hava Koşullarına Dayanıklı】Kablo tak ve çalıştır özelliğine sahiptir ve duvarların, zeminlerin vb.Yüzeyi ve içi gibi çeşitli uygulama senaryolarına iyi uyarlanabilir.PVC-45 P kalıplama ile üretilmiştir, iç ve dış mekan kullanımı için esnek, esnek ve hava koşullarına dayanıklıdır. 【Güçlü Uyumluluk】 Kablo, tüm marka gözetim DVR kamera sistemi, 960 H/720 P/960 P/1080 P/3 MP/4 MP/5 MP, AHD/CVI/TVI ile uyumludur.Not : Sadece 2.1 mm DC güç konektörlü video kameralar için. 【Sorunsuz Garanti】 Tüm ANNKE ürünleri titizlikle sertifikalandırılmıştır.1 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek sağlıyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa.Anında yanıtlar için e-posta, telefon görüşmesi, Whats App, sosyal medya aracılığıyla bize ulaşın.Premium 100 ft / 30 m video ve güç kablosuyla herhangi bir DVR güvenlik kamera sistemindeki mesafeyi uzatın.Bu kablo ANNKE ve herhangi bir marka DVR sistemleri için test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır (5mp'ye kadar).Bu kablo, duvarların içinden ve içinden, yeraltından, duvardan güvenli bir şekilde geçirilebilir - her kurulum senaryosunu karşılar.Paket içeriği : . 2x 100 ft/30 m Video ve Güç 2'si 1 arada Kablolar2x bnc'den bnc'ye Konektörler2 x bnc'den rca'ya Konektörler1 x Kullanım Kılavuzu. ** Sadece DC gücü olan kamera için.**.CCTV kablosu, hem ANNKE hem de üçüncü taraf markaları olan tüm DVR kamera sistemleriyle (960 H/720p/960p/1080p/3 MP/4 MP/5 MP, AHD/CVI/TVI) uyumlu olacak şekilde üretilmiştir.Devam edin ve bu çok yönlü kabloyu DVR güvenlik sistemlerinizle entegre edin.

Mülkleri için