.

Quictent 26x20 ft 185GSM Güneş Gölge Yelken Gölgelik Dikdörtgen 98% UV-Bloke Veranda Açık Hava Etkinlikleri için Donanım Kiti ile (Mavi)

Quictent 26x20 ft 185GSM Güneş Gölge Yelken Gölgelik Dikdörtgen 98% UV-Bloke Veranda Açık Hava Etkinlikleri için Donanım Kiti ile (Mavi)

₺ 569.88

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Hardware 【Donanım Kiti】 Yüksek kaliteli 316 deniz sınıfı paslanmaz çelik donanım kiti.Gölge yelken tente, ağaç, direk, çatı, sıva duvarı, tuğla duvar vb.İnşa etmenize ve kurmanıza yardımcı olun.Nispeten hızlı ve kolay.Gölge yelken rüzgar tutmak için, yağmur yeterince sağlam hale getirmektedir. 【Son 5 Yıl】 %100 yeni HDPE (Geri dönüştürülmemiş).Ağır hizmet tipi polietilen örme kumaş malzemesi.Gölge yelkenlerinin kurumasını, yırtılmasını ve fading.It normal kullanım ve hava koşullarında 5 yıl sürecek. Protection 【%98 UV Koruması ve Güneş Işığı Engellendi】Ağır Hizmet tipi 185 GSM polietilen gölge bezi!Harika bir gölge sağlayın!% 98'e kadar UV ışınları ve güneş ışığı engellendi.Kavrulmadan, güneşlenmeden veya cilt yanıkları konusunda endişelenmeden hoş doğal aydınlatmanın tadını çıkarabilirsiniz. Sail【Gölge Yelken Altında En Az 20 ℃ Soğutucu】 "serin gölge"için en iyi seçimdir. Gölge altında en az 20 derece soğutucu.Bahçe, giriş, veranda ve avlular için mükemmeldir..Hem konut hem de ticari uygulamalar için kullanılabilir. ✔ 【Ağır Hizmet Tipi Çift Katmanlı Kenarlar】 Yıpranmış kenarları ve şekil dışı kalmasını önler.Her köşe, kolay asmak için 316 paslanmaz çelik D-halkası, gölge yelkenine güçlü bir şekilde tutturulmuş D-halkalarına yardımcı olmak için ekstra ağır dikiş ile sona erer.

Mülkleri için