.

THBRLEE Güneş Gölge Yelken Donanım Kiti, 304 Paslanmaz Çelik Şemsiyeleri Kurulum Kiti için Üçgen Dikdörtgen Kare Gölge Yelken için Bahçe Çim Veranda Açık (M8)

THBRLEE Güneş Gölge Yelken Donanım Kiti, 304 Paslanmaz Çelik Şemsiyeleri Kurulum Kiti için Üçgen Dikdörtgen Kare Gölge Yelken için Bahçe

₺ 59.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Güneş Şemsiyeleri Kurulum Kiti】 : Güneş gölge yelken donanım kitimiz özellikle dikdörtgen, kare veya üçgen gölge yelken takmak için uygundur.Kurulumu kolay, sadece gölge yelkeninizi ağaçlar, duvarlar veya dinlenme yeri arasına yerleştirin.Mutlu Yazınızın tadını çıkarın. 【Ayarlanabilir Gerdirme】 : Güneş gölge yelken kiti, kurulum sırasında yelkeni sıkmak için ayarlanabilir gerdirmeye sahiptir.Ve gölgenin rüzgar alanında sağlam olmasını sağlayın.Vidaları takmak için ekstra plastik genleşme ekleyin.Vidalar, doğrudan duvara tutturulmamış plastik genleşme ile daha sıkı çalışır. 【Yüksek Kalite ve Dayanıklılık】 : Yüksek kaliteli 304 paslanmaz çelikten yapılmış, son derece dayanıklı, sağlam ve paslanmaya karşı dayanıklıdır. uygun miktarda gerginliği korumak için yüksek yük taşıma kapasitesine sahip 7.5 inç ila 11 inç ayarlanabilir gerdirmeler, gölge yelkenlerinizi daha kararlı ve güçlü hale getirir. 【Yaygın Uygulama 】 : Bu gölge yelken donanımı, 20 ℃ /215 sq'nin altındaki dikdörtgen/kare/üçgen güneş gölge yelkenlerinin çoğuna uyar.9'10"x9'10"x9'10", 10'x10x14', 12'x12'x12', 16'x16'x16', 20'x20'x20'gibi ft.Veranda gölge, çim, bahçe, güverte, havuz, sundurma, arka bahçe için.Açık Dize için de uygun Lights.It veranda, sundurma, bahçe, parti, herhangi bir festival ve lambalar, giysiler veya çeşitli eşyalar için kullanılabilir. 【What You Get】 : güneş gölge yelken kiti içerir : 2 x Gerdirme( 5.7"), 4 x Ped Göz, 2 x Yapış Kanca, 16 x Vida, 16 x Plastik Genişleme, 2 x Halat(39.3") , 1 x Tornavida.

Mülkleri için