.

HELEMAN Gölge Yelken Donanım Kiti 5 İnç Dikdörtgen Kare Üçgen Güneş Gölge Yelken Kurulum için Veranda Çim ve Bahçe, Anti-Pas Paslanmaz Çelik Yelken Gölge Donanım Kiti Ağır (40 Adet)

HELEMAN Gölge Yelken Donanım Kiti 5 İnç Dikdörtgen Kare Üçgen Güneş Gölge Yelken Kurulum için Veranda Çim ve Bahçe, Anti-Pas Paslanmaz

₺ 62.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Dayanıklılık ve Güvenilirlik için tasarlandı : HELEMAN 5 " güneş gölge yelken kurulum kiti, pas ve korozyon direnci için yüksek kaliteli 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Donanım kiti son derece güçlü ve elemanlara karşı dayanıklıdır.Gölge yelken donanım kiti, DİKDÖRTGEN/ KARE güneş gölge yelkeninizi güvenli ve kolay bir şekilde askıya almak için ihtiyacınız olan temel özelliklerle birlikte gelir.Yaygın Olarak Kullanılan : Gölge yelken donanım kiti, tüm kare/dikdörtgen güneş gölge yelkenlerini kurmak için mükemmeldir ve ağaçlar arasında, duvardan duvara, duvardan ağaca, duvardan direğe veya istediğiniz yere monte edebilirsiniz.Herhangi bir yapıya güneşlik yelkeni takmak için gereken tüm donanımı içerir.Yelkenlerinizi rüzgarda sabit tutmak için yüksek yük taşıma kapasitesi, rüzgarlı alanlar veya güneşlik yelken, gölgelik gibi büyük armatürler için uygundur.Tüm Donanım bir Kitte : Gerdirme x 2, Elmas Ped gözü x 4, Karabina / kanca x 2, Vida x 16, Plastik genleşme x 16. Uygun donanıma sahip olmak kurulumu çok daha kolaylaştırır.Sun sail donanım setinin kullanımı kolaydır ve bu kullanışlı kit ile en sevdiğiniz dinlenme yerini kolaylıkla ayarlamak için çoğu gölge yelkenini barındıracaktır.Serin Yazınızın tadını çıkarın.Ayarlanabilir Gerdirme : Gölge yelken donanım kiti, kurulum sırasında yelkeni sıkmak için ayarlanabilir gerdirmelere sahiptir.Gerdirme uzunluğu : 5', uzatılmış uzunluk : 7.5' Halatların, kabloların, bağlantı çubuklarının ve diğer gerdirme sistemlerinin gerginliğini veya uzunluğunu ayarlamak için.Yelken gölgenizin sabitlendiği duvar/direk/noktadan ne kadar uzakta olduğunu seçebilirsiniz.Kolay Kurulum : Bu paket, herhangi bir yapıya, ağaca veya direğe dikdörtgen/kare, üçgen güneşlik yelken takmak için gereken tüm donanımı içerir.Uygun donanıma sahip olmak, kendiniz yapmaya kıyasla kurulumu çok daha kolay hale getirir ve önceden hazırlanmış bir donanım kiti satın almak hayatı sizin için çok daha kolay hale getirir!.Yaz Tadını Çıkarın!Hayatın Tadını Çıkarın!. 1. HELEMAN Shade Sail Kurulum Donanım Kiti ile kare veya dikdörtgen gölge yelkeninizi istediğiniz yere ayarlayın. 2. Güneş yelken donanım kiti dayanıklılık ve güvenilirlik için tasarlanmıştır ve gölge yelkeninizi güvenli ve kolay bir şekilde askıya almak için ihtiyacınız olan temel özelliklerle birlikte gelir. 3. Ağaçların arasına, duvardan duvara, duvardan ağaca, duvardan direğe veya istediğiniz yere monte edebilirsiniz. 4. Donanım kitinin kullanımı kolaydır ve bu kullanışlı kit ile en sevdiğiniz dinlenme yerini kolaylıkla ayarlamak için çoğu gölge yelkenini barındıracaktır. 5. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik dış mekan kullanımı için özel, anti-pas.Yelkenlerinizi rüzgarda sabit tutmak için yüksek yük taşıma kapasitesi. 6. Uygun donanım kiti, kurulumu sizin için çok daha kolay hale getirir! ^_^.

Mülkleri için