.

Ergonomi Tasarım Dağ Bisikleti Gidon, Alüminyum Alaşım Bisiklet Bar Sonu Gidon Biter Aracı için Yol Yeni MTB Kapak Kolu Bisiklet Aksesuarları(1 Çift)

Ergonomi Tasarım Dağ Bisikleti Gidon, Alüminyum Alaşım Bisiklet Bar Sonu Gidon Biter Aracı için Yol Yeni MTB Kapak Kolu Bisiklet Aksesuarları(1

₺ 47.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

QUALITY【HİGH QUALİTY】The bisiklet gidon sonu biter bisiklet kaliteli alüminyum alaşımlı malzeme benimser, yüksek mukavemetli ve anti-deformasyon.İnce kaplama ve boya, hoş bir dokunuş hissi ile pürüzsüz ve solmaz bir yüzey, korozyon önleyici sağlar. 【ERGONOMİK TASARIM】 Bisiklet gidonunun ucu ince bir yüzeye sahiptir ve boya, hoş bir dokunuş hissi ile pürüzsüz ve solmaz bir yüzey, korozyon önleyici sağlar.Ergonomik prensip olarak tasarlanmış, kullanımı rahat. Ride 【Sürüş için Uygun】Bisiklet gidon uçları kavrama duruşunu değiştirmek için kullanılır, Daha iyi bir bisiklet kontrolüne sahip olmanıza yardımcı olabilir ve yorgunluğu gidermek için uzun süre bisiklet sürerken sizin için daha fazla pozisyon sunar, tırmanırken bisikleti sürüklemek daha uygundur. 【UYGUN BOYUT】 Bisiklet gidon ucu, yaklaşık 7/8 inç/22.2 mm çapında çapraz çubuk için uygundur.Dağ bisikleti ve diğer bisikletler için uygundur.Lütfen satın almadan önce ihtiyacınız olan boyut olup olmadığını onaylayın. Install【Kurulumu Kolay】 Uç çubuk tutamaklarını takmak kolaydır ve sürüş tercihinize göre açıları serbestçe ayarlayabilirsiniz.Sol ve sağ logolar mengene sapına kazınmıştır, böylece kurulum yönünü açıkça ayırt edebilirsiniz. - Kurulumu kolay ve çapı yaklaşık 22.2 mm olan çapraz çubuk için uygundur . - Bu bisiklet gidon ucu kaliteli alüminyum alaşımlı malzeme, yüksek mukavemet ve anti-deformasyon benimser. - Dayanıklı ve yüksek mukavemetli alüminyum alaşımdan yapılmış ince kaplama, solmaz yüzey ve hoş dokunuş hissi sağlar. - Kavrama duruşunu değiştirmek, uzun sürüş bilek yorgunluğunu gidermek, tırmanırken bisikleti sürüklemek için daha uygun hale getirmek için kullanılır. - Bisikletinizi kendi ellerinizle yapmak için kullanışlı bir aksesuar.

Mülkleri için

Malzeme:
Alüminyum Döküm
Renk:
Siyah
Ürün Boyutu:
110 * 30 * 15mm/4.3*1.2*0.6 içinde
Net Ağırlık:
120G
Brüt Ağırlık:
130g
Sürücü Kalibresi:
22.2 mm / 0.9 inç
Merkez Mesafesi:
100mm / 3.9 inç
Yüzey:
Toz Parlak Ve Siyah
Notlar:
1. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle 1-3 cm ölçüm sapmasına izin verin. :
2. Nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi, öğenin gerçek renk biraz farklı olabilir renk resimlerin gösterdi. Teşekkürler! :
Paketler:
1 Çift x Bisiklet Gidon :