.

Aukmla Zarif Katedrali Peçe Uzun düğün duvağı Kıvılcım Zarif Yumuşak Tül ile Gümüş Noktalı Glitter Gelin Veils için (Beyaz, 118 Genişlik)

Aukmla Zarif Katedrali Peçe Uzun düğün duvağı Kıvılcım Zarif Yumuşak Tül ile Gümüş Noktalı Glitter Gelin Veils için (Beyaz, 118 Genişlik)

₺ 139.80

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Tek katmanlı zarif 118 " katedral uzunluğu peçe pırıltılar ile dağınık.lütfen payetin bir dereceye kadar düşeceğini unutmayın, eğer sakıncası varsa, lütfen satın almayın.Kaliteli payetli dantel kumaş, yumuşak ve akıcı.Kadınlar, Gençler, Gelin Düğün Taç Taç Peçe, Puantiyeli Peçe, Gelin aksesuarları, Pencere Bakım Perdeleri, Saç Aksesuarları, Parti kıyafetleri, Vintage Kafa Bandı, elbiseler, bebekler ve hayal edebileceğiniz diğer projeler için mükemmeldir.Sadece sevimli.Zarif ve şık.Elbiseniz şampanya gibi daha koyu bir renkse, örtünüzün aynı renk tonunda daha açık renkte olması normaldir, ancak daha koyu olmamalıdır.Bu gelin örtüsünü bir boho çelengi ile giyebilir ya da muhteşem saç stilinizi göstermek için tek başına giyebilirsiniz!. 22” ...Orta Göğüs Uzunluğu. 30” ...Dirsek / Bel Uzunluğu. 34” ...Kalça Uzunluğu. 42” ...Parmak Ucu Uzunluğu. 55” ...Bale Uzunluğu. 65” ...Vals Uzunluğu. 75” ...Şapel Uzunluğu. 108” ..Katedral Uzunluğu. 22” ...Orta Göğüs Uzunluğu30” ...Dirsek / Bel Uzunluğu34” ...Kalça Uzunluğu42” ...Parmak Ucu Uzunluğu55” ...Bale Uzunluğu65” ...Vals Uzunluğu75” ...Şapel Uzunluğu108” ..Katedral Uzunluğu.

Mülkleri için