.

94 Stilleri Geçici Dövme Çocuklar, Dinozor Çocuk Dövmeler, Sahte Dövmeler Çocuklar, Su Geçirmez Çocuk Dövmeler, Dinozor Geçici Dövmeler, Çocuklar için Karanlık Dövmeler Glow, Doğum Günü Parti Malzemeleri Süslemeleri (12 Yaprak)

94 Stilleri Geçici Dövme Çocuklar, Dinozor Çocuk Dövmeler, Sahte Dövmeler Çocuklar, Su Geçirmez Çocuk Dövmeler, Dinozor Geçici Dövmeler,

₺ 16.77

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

94 STİLLERİ DİNOZOR GEÇİCİ DÖVMELER : 12 yaprak dinozor geçici dövme.Süper serin tyrannosaurus rex ile Stegosaurus, Pterosaurs, Triceratops + Brontosaurus ile dinozor geçici dövmelerinin çoklu tasarımları ve canlı renkleri kesinlikle çocuklarınızı heyecanlandıracaktır.Çocuğunuzun aralarından seçim yapabilmesi için yeterli miktarlar.KARANLIKTA parıltı : Kullanımı kolay : En sevdiğiniz dinozoru seçin, yırtın, geçici dövme çocuklarını suyla ıslatın, 20-30 saniye bekleyin ve son olarak beyaz yüzeyi hafifçe yırtın.Parlayan bir dövme alacaksın. (İpucu : Parlayan dövmelerin ışık altında etkinleştirilmesi birkaç dakika gerektirir, bu da onları karanlıkta daha parlak hale getirir).ÇIKARILMASI KOLAY : Bu dinozor geçici dövmeler çocuklar çevre dostu mürekkep, alerji ücretsiz, güvenli ve toksik olmayan yapılır.Dövmeler 3 ila 5 gün sürer ve bebek yağı, makyaj temizleyici veya harici alkolle kolayca çıkarılabilir.YAYGIN olarak kullanılan : Dinozor geçici dövmeler dinozor doğum günü partisi malzemeleri, DIY el sanatları, hediyeler ve ödüller, günlük oyuncaklar için mükemmeldir.Çocuk dövmeleri yüzünde, kollarında, aynı zamanda cam, kırtasiye, plastik, hediye kutuları, arabalar vb.Gibi pürüzsüz yüzeylerde de kullanılabilir.NE OLSUN : 94 Stilleri geçici dövme çocuklar (12 yaprak), bizim 7*24 dostu müşteri hizmetleri için huzur.mürekkep : yüksek güvenlik, çocuklar için güvenli.Gelişmiş transfer kağıdı : baskı desenini temizleyin.Tıbbi nano AB tutkal : toksik olmayan, su geçirmez, aşınma direnci. 94 Stilleri geçici dövme çocuklar (12 yaprak). 1.Tercih edilen dövmeyi kesin. 2.Temiz sayfayı çıkarın. 3.Dövmeyi cilde yapışkan bir şekilde yerleştirin. 4.Dövmeyi bir süngerle iyice ıslatın. 5.20-30 saniye sonra, destek kağıdını yavaşça çıkarın. 6.Dövmenin kurumasına izin verin.

Mülkleri için