.

Matkap Güç Scrubber Fırça Ovma Pedleri ve Sünger Temizleme Kiti-Temizleyici Ovma Akülü Matkap Temizleme Havuzu Kiremit için (13 Parça Matkap Fırça)

Matkap Güç Scrubber Fırça Ovma Pedleri ve Sünger Temizleme Kiti-Temizleyici Ovma Akülü Matkap Temizleme Havuzu Kiremit için (13 Parça

₺ 47.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

EFFİCİENT SÜPER VERİMLİ temizleme aracı-Fayans, küvet, cam, taş, porselen üzerinde harika çalışır.Onları büyük düz alanlarda kullanın ve büyük bir zaman tasarrufu olduğunu göreceksiniz!NOT : kullanırken fırçanın saat yönünde döndüğünden emin olun. DIFFERENT İKİ FARKLI SERTLİK-Yeşil pedler kırmızılardan biraz daha sert ve kalındır.Kırmızı pedler, banyonuzu veya mutfak zemininizi çok verimli bir şekilde temizlemek için yeterince aşındırıcıdır.Daha güçlü fırçalamaya ihtiyacınız varsa, yeşil olanları deneyin! DIFFERENT İKİ FARKLI SERTLİK-Yeşil pedler kırmızılardan biraz daha sert ve kalındır.Kırmızı pedler, banyonuzu veya mutfak zemininizi çok verimli bir şekilde temizlemek için yeterince aşındırıcıdır.Daha güçlü fırçalamaya ihtiyacınız varsa, yeşil olanları deneyin!. ✔ HERHANGİ bir akülü matkap için UYGUNDUR-herhangi bir akülü matkap için uygun 1/4 inç (6mm) hızlı değiştirilebilir metal şaft.Paket bir matkap eki, 3 kırmızı ped, 3 yeşil ped, 3 gri ped,3 sünger, kenarları ve köşeleri temizlemek için mükemmel olan 1 adet ped tutucu içerir.Matkap Dahil değildir. ✔ OVMA pedleri sıkıca tutturulur - Tüm ovma pedleri bir polar kumaş tabakası ile desteklenir, böylece matkap ataşmanına sıkıca tutturulabilirler ve kullanım sırasında gevşemezler (piyasadaki diğer benzer ürünlerin çoğunun aksine, ovma pedi her zaman ataşmandan gevşer). ✔ AŞINMAYA DAYANIKLI ve DAYANIKLI-Ovma pedlerinin yıkanması kolaydır ve bir sonraki kullanım için tekrar hazır olacaklardır.Duşları, küvetleri, lavaboları, fayansları ve daha birçok görevi temizlemek için mükemmeldir.Temizlik zaman kazandırır ve daha eğlenceli hale! : ).Fayans, küvet, cam, taş, porselen üzerinde harika çalışıyor.Onları büyük düz alanlarda kullanın ve büyük bir zaman tasarrufu olduğunu göreceksiniz!.Matkap fırçası temizleme kitini kullanarak, anne ev işi yaparken çok zaman ve emek tasarrufu sağlar.

Mülkleri için