.

HUIFEN Büyük Fan Makyaj Fırça, Taşınabilir Ince Profesyonel Vurgulamak İçin Mükemmel Uygulayın Ve Bronzlaştırıcı Elmacık Kemikleri Fırça, 2 adet Birlikte Yumuşak Kozmetik Makyaj Aracı Vakfı Pudra Kontur Fırçası (Fan fırça)

HUIFEN Büyük Fan Makyaj Fırça, Taşınabilir Ince Profesyonel Vurgulamak İçin Mükemmel Uygulayın Ve Bronzlaştırıcı Elmacık Kemikleri Fırça,

₺ 17.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[ Fan fırça setleri ] - Deffrient tasarımı ve stili ile 2 adet vurgulayıcı fan fırçası alacaksınız, Fırça(A)büyük/kalın/kabarık,Fırça(B)küçük/ince/yumuşak, vurgulayıcınızı şekillendirmek ve uygulamak, elmacık kemiklerini ve burnunuzun ucunu ve daha fazlasını vurgulamak için mükemmeldir. [ Mükemmel Malzeme] - Suni Elyaf kıllar, makyaj fırçaları vurgulama Fırçası (A)ahşap saptır, Fırça(B) plastik saptır. [ Mükemmel Boyut ] - Taşınabilir İnce Profesyonel, seyahat Profesyonel kullanım veya Ev kullanımı için Uygun, Kolay sopa toz, doğal renk, render üniforma uygun bakım ile, sizin fırçalar yıllarca zevk olabilir. [ Kullanım Alanı ] - Yüz, Yanaklar ve daha fazlası, Vurgulayarak Makyaj Kozmetik Aracı, Yumuşak yüksek kaliteli makyaj fırçaları. [Memnuniyet Garantisi] - Tamamen memnun değilseniz size para iade garantisi veriyoruz.Şimdi sizinkini almak için yukarıdaki sepete ekle'yi tıklayın!.Boyutu : 2 Parça Set.

Mülkleri için