.

Kadife Ev Ofis Koltuğu, 360°Dönen Bilgisayar Masası Sandalyesi, Kasnaklı Döşemeli Tuvalet Masası Sandalyesi, Çiçek Petal Çalışma Koltuğu Yatak Odası Oturma Odası Sandalyesi (Yeşil)

Kadife Ev Ofis Koltuğu, 360°Dönen Bilgisayar Masası Sandalyesi, Kasnaklı Döşemeli Tuvalet Masası Sandalyesi, Çiçek Petal Çalışma Koltuğu

₺ 389.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[DÖKÜLMEYEN] : Maksimum rahatlık için neredeyse dökülmeyen bir yığın içeren gelişmiş yumuşak sentetik dayanıklı elyaflardan ustalıkla makine dokuması. [PELUŞ Halı aramanıza SAFAVİEH ile başlayın ve bugün 100.000'den fazla ürünü keşfedin.BOYUT önemlidir-İlk kez halı, mobilya ve aydınlatma aramanıza Safavieh ile başlayın ve bugün 100.000'den fazla ürünü keşfedin.Bu İskandinav esintili masa lambası, saten pirinç taban ile sürdürülebilir bir şekilde hasat edilmiş çamdan yapılmıştır ve ev dekorunuza net ve çağdaş bir tarz katar. 9"G x 9"D x 17,5" H. Sarışın-çam ağacından ve kirli beyaz keten tambur gölgeli saten pirinç taban.Bu lamba, soket üzerinde bulunan kullanımı kolay bir açma/kapama döner anahtarına sahiptir.(1) 60 watt akkor veya LED eşdeğeri kullanır bulb.An enerji tasarruflu 9 watt sıcak beyaz LED ampul dahildir.Tepeli poli akrilik iplik konstrüksiyonu.Pamuklu destek.3" den fazla peluş sevişme. Her biri 4 boyutta 10 Renk seçeneği.Halıları düzenli olarak vakumlayın, yumuşak sabun ve suyu lekeleyin. [Petal Tasarım Konsepti] Sırtlık, insanların çiçeklerin ortasındaymış gibi hissetmelerini sağlayan yaprakları ile tasarlanmıştır.Ve lacivert, Pembe, Gri ve Yeşil arasından seçim yapabileceğiniz çeşitli kumaş renkleri vardır.Parlak renkler bize rahat ve mutlu bir ruh hali getirecek. [Zarif ve rahat] İçinde yüksek kaliteli kadife kumaş, yumuşak ve kolay temizlenebilir, kırışıklık önleyici, kalın köpük yastık, basıncı etkili bir şekilde dağıtır, yorgunluğu kolayca giderir, size bütün gün rahatlık getirir. [Sağlam ve dayanıklı malzeme] Sağlam metal çerçeve ve kalın yüksek yoğunluklu sünger.Taban, stabilite ve dayanıklılık sağlamak için 5 adet 360 derece dönen tekerlek ile desteklenir.18,1 inç ultra geniş koltuk, 260 kiloluk bir ağırlığı mükemmel bir şekilde desteklemek için yeterlidir. [360°dönen ve montajı kolay] Tüm paketler ayrıntılı yükleme talimatları, dayanıklı tekerlekler döner giymek°krom kaplama taban ve 5 360 ile kolayca halı veya ahşap zeminler arasında; ofisler için uygun, çalışmalar, oturma odaları, Yatak odaları, yemek odaları, soyunma odaları ve diğer yerlerde geçiş sağlamak için donanımlı eşlik ediyor. [Ücretsiz gönderim ve satış sonrası servis] Yakınlarda birden fazla depo sevk edilir ve daha iyi bir satın alma deneyimine sahip olmanızı sağlar.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, size 24 saat içinde cevap vereceğiz ve ilgili sorunları çözmenize yardımcı olacağız.Renk : Yeşil.

Mülkleri için