.

Konuşan Peluş Papağan-Etkileşimli Ses Etkinleştirildi. Doldurulmuş Papağanın Söylediklerini Aynen Tekrarlıyor. Herkes için eğlenceli Eğlence.

Konuşan Peluş Papağan-Etkileşimli Ses Etkinleştirildi. Doldurulmuş Papağanın Söylediklerini Aynen Tekrarlıyor. Herkes için eğlenceli

₺ 262.50

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

✔ AİLE EĞLENCESİ - Sadece konuşmak için hiçbir düğmeye basmayın.Ne dersen onu tekrarlar.Papağanının aksanınla konuşmasını dinle.3 Yaş ve üstü çocuklardan büyükanne ve büyükbabalara kadar her yaş için.Kendi sesine şaşıracaksın. SPEACH TÜM DİLLER ve SESLER-Şakalar yapmaktan, jingle söylemekten zevk alacaksınız.Papağanınız tam olarak söylediklerinizi tekrarladığında insanlar daha iyi dikkat eder.Köpekleriniz ve kedileriniz kendilerini dinlerken şaşıracaklar. REALİSTİC GERÇEKÇİ HAREKETLER-Plastik gaga gerçek bir papağan gibi yukarı ve aşağı hareket eder.Kanatlar heyecanla çırpılır.Papağanını arkadaşlarınla konuştur.Papağan başka biriyle konuşurken sözümü kesme çocuklar ve yetişkinler öğretir "rahatsız etme" özelliği vardır. VALUE BÜYÜK DEĞER-Güçlü Plastik gaga, dayanıklı ve renkli peluş malzeme ve kalite sound.No bekleme-Hızlı bırakma özelliği 7 saniye boyunca kayıt yapar ve hemen tekrarlar. TAKE TAKE ME HOME - Tüm elektronik evcil hayvanlarınıza ve peluş interaktif oyuncaklarınıza harika bir katkı.Papağanına bir isim ver.Yaşam boyutundan daha büyük taşınabilir papağanınız çocuğunuzun konuşan oyuncaklarıyla oynayabilir.Hayal.

Mülkleri için