.

SOG SlimJim Katlanır Çakı-Dokunsal Darbelere ve Kesme Yardımına Sahip SOG Destekli Teknoloji, Geri Dönüşümlü Taşıma Klipsi, AUS-8 Paslanmaz Çelik Gövde (SJ31-CP)

SOG SlimJim Katlanır Çakı-Dokunsal Darbelere ve Kesme Yardımına Sahip SOG Destekli Teknoloji, Geri Dönüşümlü Taşıma Klipsi, AUS-8 Paslanmaz

₺ 122.64

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

Yeryüzündeki en ince destekli açma bıçağı : Slim Jim kompakt bıçağı, süper ince klipsli bir çakı, sırt çantasıyla taşıma bıçağı ve kamp bıçağıdır; 4.22 inç kapalı ve ölçer.25 inç kalınlığında (çıkarılabilir klipssiz); model numarası : SJ31-CP. 3.18 İNÇ AUS-8 MİNİ BIÇAK : Sürprizlere sahip endüstriyel bir bıçak aleti; zorlu bir küçük EDC bıçağı, balıkçı bıçağı, nakliye bıçağı ve hayatta kalma bıçağı, eğer itme gelirse; 2.4 onsta kolayca taşır.KİLİTLEMESİZ GÜNLÜK taşıma bıçağı : Bu hafif günlük çakı, SOG Destekli Teknoloji (S. A. T.) içerir; bu yardımcı bıçaklar ve kurtarma bıçakları tek elle açılır, Kilitleme bıçağı sabitler. 420 PASLANMAZ ÇELİK bıçak sapı : SOG açık hayatta kalma bıçakları, kamp bıçakları ve av bıçakları en yüksek kalitededir; Slim Jim kolu bile paslanmaz çeliktir.SOG bakımı : SOG bıçakları ve aletleri uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir, ancak düzenli temizlik, yağlama ve bileme ile birlikte ilk ayar ayarlamaları gerektirebilir; tüm onarım ve değiştirme taleplerini dikkate alıyoruz.SOG Slim Jim Destekli Açma Bıçağı (SJ31-CP).İnsanlar Slimjim'in o kadar hafif ve kompakt olduğunu söylüyor ki cebinde olduğunu unutuyorlar .. yani ihtiyaç duyana kadar.Ve yaptıklarında, başparmağın hızlı bir hareketi ve dünyanın en ince destekli katlama bıçağı harekete geçiyor.Bu, bir fiske vurduğunuzda bıçağı anında açan yüksek gerilimli bobinlere karşı çıkan bir sistem olan SOG Destekli Teknoloji (S. A. T.) sayesinde.SOG Slim Jim destekli açma bıçağına, taşıyacak tek yeriniz bir kenar olduğunda size avantaj sağlayacağına güvenin.Seattle, Washington merkezli SOG, bu bıçağı en ince destekli açılış bıçağı olarak yarattı – ve öyle.

Mülkleri için