.

Çıkarma Bıçak, 250 W Çapraz Ve Düz Extractor Blade Yedek Sıkacağı Aksesuarları Parçaları Sıkacağı Tutucu Bıçak Karıştırıcılar Fit İçin Sihirli Bullet (Düz bıçak şekli)

Çıkarma Bıçak, 250 W Çapraz Ve Düz Extractor Blade Yedek Sıkacağı Aksesuarları Parçaları Sıkacağı Tutucu Bıçak Karıştırıcılar Fit İçin

₺ 33.27

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

[Daha Fazla Verimlilik] Öğütme verimliliğini geleneksel bazda bir kademe artıran ve aynı zamanda öğütmeyi daha eksiksiz hale getiren benzersiz çıkarıcı bıçak tasarımı. [Komple Montaj] Debriyaj dişlisi ile komple bıçak tertibatı, böylece yiyecekler daha ince öğütülür. [Geniş Uygulama Yelpazesi]Bu ürün, sağlıklı pişirmeyi kolaylaştırmak için doğrama, öğütme ve karıştırma için uygundur. [Değiştirme Süresi]Kullanımınıza bağlı olarak, en iyi performansı sağlamak için çıkarma bıçağını her altı ayda bir veya gerektiği şekilde değiştirmenizi öneririz. [İyi Yardımcınız] Çapraz bıçak değiştirme bölümümüz, en sevdiğiniz yiyecekleri ve milkshake'leri kesmek ve hızlı bir şekilde doğramak için mükemmeldir. 1.Benzersiz çıkarıcı bıçak tasarımı. 2.Debriyaj dişlisi 3 ile komple bıçak takımı.Sağlıklı pişirmeyi kolaylaştırmak için doğrama, öğütme ve karıştırma için uygundur 4.Kullanımınıza bağlı olarak, en iyi performansı sağlamak için çıkarıcı bıçağını her altı ayda bir veya gerektiği şekilde değiştirmenizi öneririz. 5.Çapraz bıçak değiştirme bölümümüz, en sevdiğiniz yiyecekleri ve milkshake'leri kesmek ve hızlı bir şekilde doğramak için mükemmeldir.

Mülkleri için

Durum:
%100 % yepyeni
Malzeme:
Plastik + Paslanmaz Çelik
Boyut:
8.5 * 3.9 cm/3.3 * 1.5 inç
İsteğe bağlı stil:
Düz bıçak şekli, çapraz bıçak şekli
Paket İçeriği:
Bıçak sıkacağı tutucu*1 :
Not:
1. Lütfen 1-2 cm'lik bir insan ölçüm hatasına izin verin. Anlayışın için teşekkür ederim. :
2. Ekranın kalibrasyonu farklıdır. Fotoğrafta görüntülenen öğelerin rengi gerçek olandan biraz farklı olabilir. Lütfen orijinalliği standart olarak kabul edin. :