.

Wyze Kamera Duvar Montajı,Wyze Kamera V2 V1 için Yükseltilmiş Hava Koşullarına Dayanıklı Duvar Montajı, 360 Derece Koruyucu Ayarlanabilir Montaj Braketi, Kapalı Açık Güvenlik Kamera Montajı(Siyah, 1 Paket)

Wyze Kamera Duvar Montajı,Wyze Kamera V2 V1 için Yükseltilmiş Hava Koşullarına Dayanıklı Duvar Montajı, 360 Derece Koruyucu Ayarlanabilir

₺ 20.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【Yükseltilmiş Koruyucu Kapak】 Kapaktaki toka düğmesiyle, wyze kameranız kolayca düşmez ve kameranızı kasanın içine veya dışına koyarken vida kullanmaya gerek yoktur.Diğer wyze kamera kapaklarının aksine, paslanmayacak ve takılması daha uygun olacaktır. 【Esnek Duvar Montajı】 : Duvar braketi, kamera monitörünüzü istediğiniz açıya yönlendirmenize izin vermek için 360°döndürme ve 90°eğme ile kolayca ayarlanabilir.Metal bağlantıyı ayarlanabilir hale getirmek için plastik somunu gevşetin ve açıyı sabitlediyseniz somunu sıkın. 7. uyumlu Model Resmini Açık ve Kapalı duvara montaj braketi Wyze imkanı sağlar kamera ve Alarm Spot kamera, dahil değildir wyze kamera Pan Pan 1080p / Arlo/ Arlo Pro(güvenlik kamerası) ile uyumlu çalışır ve kolayca oturma odasında Wyze Kamera yerleştirebilir, koridor, ihtiyaç duyduğunuz her yerde garaj ya. 【Premıum Materıal】Wyze kamera Saf siyah premium ABS plastikten yapılmış, istikrarlı ve dayanıklı,wyze kameranız için tam kapsama alanı.Bu hava koşullarına dayanıklı kapak, wyze kamerasına güneş, rüzgar, yağmur, kar, fırtına ve her türlü potansiyel hasar gibi her türlü potansiyel hasar için daha fazla koruma sağlar ve cihazınızın çalışma ömrünü uzatır. 【Yüksek Kaliteli Hizmet】 Amacımız, her alıcı arkadaşına en iyi ürünü ve en iyi müşteri hizmetini sunmaktır.Ürünle ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen 30 gün içinde bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve size değiştirme veya iade ve tam geri ödeme yapacağız.

Mülkleri için