.

amoolo Güvenlik Gözlükleri (48'li Paket), Darbelere ve Çizilmeye Karşı Dayanıklı Kristal Berraklığında Lens-Endüstriyel, Laboratuar, Marangozluk,Bahçecilik,Atış, Spor ve Daha Fazlası için Koruyucu Gözlük (6 Renkli Çerçeve)

amoolo Güvenlik Gözlükleri (48'li Paket), Darbelere ve Çizilmeye Karşı Dayanıklı Kristal Berraklığında Lens-Endüstriyel, Laboratuar,

₺ 119.97

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

【6-RENK ÇEŞİTLİLİĞİ PAKETİ 48】Bireysel olarak sarılmış gözlüklerimiz Pembe*8, Kahverengi*8, Sarı*8, Yeşil*8, Mavi*8, Açık*8 olarak gelir. Ailenizle paylaşın ve kişisel gözlüklerinizi renk kodlayın!Hepsi Japonya'dan ithal edilen Yüksek Etkili Polikarbonattan yapılmıştır.Aynı yüksek kaliteli gözlükler için yarısını harcayın!. 【ENDÜSTRİYEL SINIF KORUMA】ANSI Z87.1 ve CSA Z94.3 standartlarına uygundur.Göz gözlüklerimiz çizilmeye, darbelere ve balistiklere karşı dayanıklıdır. ✔ Şeffaf UV400 koruma lensleri, dış mekan kullanımı için ideal olan zararlı UV radyasyonunun %99'unu engeller. 【ULTİMATE FİT VE COMFORTABLE】 : Wrap-Around tasarım tüm yuvarlak görünürlük ve koruma sunuyor uçan parçacıklar veya enkaz. ♦ Kavisli Uçlu Esnek Tapınak, kulaklarınızın etrafındaki basıncı ortadan kaldırır. Lightweight 0.8 oz Hafif, uzun çalışma saatleri için size maksimum kullanım konforu sağlar. 【ÇOK YÖNLÜ PPE EYEWEAR】 Lab s (5 ℃) ve 104 below (40℃) altındaki göz koruması sunar.

Mülkleri için